SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ja wam pokaze...i nie ma srania (C) - Pitt Bull - pods. str 140 !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 187148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nono ładnie dajesz Pitt.
Widać przemianę na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a na początku była taka chudzina.... jednym słowem jest POSTĘP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Siema

Siodema spoko

bialczan dorzucam po skonczeniu nastepnego tygodnia (tego co sie jutro zaczyna )

FOD / carire / lukaaasz dzieki

Dzis kolejny dzien w pracy , wieczorem wrzuce jakies fotki , wlasnie zjadlem sobie dodatkowego gratisa w postaci Batona Steel Bar z firmy ABB

Mialem wczesniej nie pisac ale mnie namowili
W piatek na podczas treningu ramion jak sie rozgrzewalem robilem wymachy ramion, za***alem reka (przedramieniem) w stojaki do siadow, odrazu krew i dziura az do sciegna w ktore niefartownie trafilem , skonczylo sie naszczescie tylko bolem ktory jeszcze dzis sie troche utrzymuje ale zaraz przejdzie pewnie. A co mialem napisac to po tym jak uderzylem ta reka zlapal mnie taki nagly przyplyw agresji (bolalo w **** i przestraszylem sie ze treningu nie zrobie, z poczatku co gorsza pomyslalem "****a kontuzja") zadarlem sie jak nienormalny w piwnicy "****aaaa Maccc" wzialem zamach jak wywalilem prostego w drewniane drzwi od silki to myslalem ze z zawiasow zaraz wypadna wbieglem do srodka i z buta wejscie w szafke ktora troche zniszczylem ale i tak jest do wyrzucenia , tyle ze nam sie nie chce wyniesc A wiec King'u wykrakales tym gadaniem wczesniej "lec i roz******l te silownie"

Zapewne 2caps Atro Phexa (a mowilem juz z poczatku ze strasznie libido mi po nim skoczylo) + porcja Nitro Energizer pomogly mi w od******leniu tej szopki

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-05-25 12:25:29

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115956
wiedziałem

na Nitro E stajesz sę ... bestią

tak trzymaj.Bo o to chodzi!

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
a sztangi nie pogieles ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Poka brzuch kotek, a nie zasłoniłeś łapką , żeby tylko klatke podziwiać( aczkowiek całkiem w trąbę )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
King to jak nastepnym razem bedziesz wiedzial to daj znac

slayerek01 nie;(

Patka brzuszek skarbie pokaze pod koniec czerwca nie specjalnie taka akurat poza ;) kilka stron wczesniej gdzies napewno znajdzie sie i fote gdzie widac bandzior

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
ok poszukam, ale nie zaniedbuj brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nie zaniedbuje nie boj sie
Cwicze na biezaco wiec jakies tam miesnie sie rozwijaja , jak wypalimy zobaczymy moze jakie w kazdym badz razie na plazy Ci wstydu nie przyniose

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, problem w doborze ?

Następny temat

tcm olimp dawkowanie

WHEY premium