SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ja wam pokaze...i nie ma srania (C) - Pitt Bull - pods. str 140 !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Niezły udziec .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
bardzo dobrze i estetycznie.jestem zadowolony i dumny z Ciebie. tak trzymaj, kawal solidnej roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

w **** duża poprawa korpusu
klatka podcięta
nie ma już fatu na boczkach i brzuch poprawił się znacznie
zaznaczona talia
kawał czasu dużo roboty
ja byłem naocznym świadkiem tego wszystkiego i powiem, że pełen szacunek za to z jakim poświęceniem i wbrew różnym przeciwnościom jechał do przodu
gratuluję Damianie
i chyba nie tylko ja czekam już na kolejny test w Twoim wydaniu

P.S. i ****a nie spóźnij się dziś do roboty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
niezle Pitt, nie sadzilem ze taki goguś jak Ty jest w stanie w ogle zmienic cos w swoim wyglądzie poza fryzurkę, a tu takie zaskoczenie.


powiedz - photoshopa masz wersje trial?

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-06-30 12:50:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej ci nogi poszły no i brzuch,
progres jest a to imho jest najważniejsze
duża zmiana na +
a jak z siła?
teraz masa i ... wiesz co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dobra zmiana leszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jak na takie kiepskie foty, różnica jest spora. Widać podcięcie pleców i barków. Bice przodem wyglądają dobrze, ładna separajca, widać zębate przednie.
Bice tyłem płaskie, ale jak na takie długie ramiona i tak nie jest źle. Nogi - również wzrost robi swoje.

Generalnie moje uwagi - środek pleców! Niedopuszczalne jest odkrycie wyrostków kolczystych kręgosłupa. To powinien być Twój priorytet. Jest po prostu płasko na zakończenie testu, tak jak pisałem. To co miałeś tam wcześniej, to było trochę fatu i woda podskórna, co widać po redukcji. Gdzie było mięso, zostało mięso. Gdzie była skóra i woda - jest płasko.

Trening pleców dla Ciebie (przy splicie), to:
Martwy ciąg klasyczny
Wiosłowanie sztangą nachwytem
Wiosłowanie na wyciągu poziomym jednorącz (pełen ruch, z wyciagnięciem barku do przodu i mocnym spięciem aż do skrętu tułowia)
Ściąganie do karku na wyciągu pionowym
Kropka, koniec, bez żadnych dodatkowych bajerów.

Reszta będzie szła proporcjonalnie, bo widać że mimo niezbyt przychylnych warunków fizycznych masa mięśniowa idzie całkiem przyzwoicie. Jak na moje oko (patrząc na obwody, wagę ciała i wygląd) zrobiłeś około 1 kg czystego mięcha (netto). To bardzo dobry wynik.

Jeśli dał byś teraz trening HST, dobrą kretkę + perfekt dieta, to masz szansę podwoić ten wynik przez najbliższe 8 tygodni (plus przed rozpoczęciem 2 tyg SD). Dodatkowo Peponent będzie Cię wspomagał swoim doświadczeniem, bo jest niekwestionowanym ekspertem w dziedzinie HST, ja naturalnie swoim też

Dieta LC jak widać nie jest taka straszna. Mimo nie stosowania SAA nie poleciało Ci mięso jak niektórzy złowieszczo głosili. LC jest świetnym rozwiązaniem, tylko trzeba wiedzieć jak się do niego zabrać No i masę też się da budować i wcale to nie musi być 600 gr węgli dziennie

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
brzuch niezle wypalony

ogolnie zmiana na + i powinna zamknąć pyski tym kilku gosciom co sie pluli kilkadziesiat stron temu , choc oczywiscie nadal chudo

a tu masz na motywacje :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
Pierwsza zauważalna zmiana to głowa ubyło trochę włosów :D

Cóż mogę napisać widziałem Cię prawie codziennie w pracy więc miałem zauważalną różnicę na codzień fakt że zdjęcia tego nie oddają ale **** z tym :D

A o AAKG ode mnie to już nic nie napiszesz że pompowało

No i wiesz gitarka :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
które to zdjecia przed a które po ?

dobrze jest, zmian duzych nie widze, niestety ale budowe wiesz jaką masz. ale liczbowo robi wrazenie dobre grats gejku

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, problem w doborze ?

Następny temat

tcm olimp dawkowanie

WHEY premium