SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ja wam pokaze...i nie ma srania (C) - Pitt Bull - pods. str 140 !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Ludzie piszecie tu,ze genetyka nie ta itp (suple prima sort, trening i dieta rowniez-podobno).Ogarnijcie sie on wazy 8x kg z kawalkiem przy takim podejsciu (na 100% do dieta, supla, trening!!Chyba, ze sie myle)Nie ma co sie oszukiwac, ten sport wymga poswiecen i wbrew pozorm trzeba myslec,myslec smaodzilenie rowniez.
Dla mnie to w sumie nie powinien sluchac tych wszystkich rad, tylko trzymac sie swojego.To co wypracowal w ciagu tych dwuch lat na silowni+male poprawki, ale nie przewracac do gory nogami. Mam tu na mysli cwiczenia, dieta regeneracje, "wsluchiwania"sie we wlasny organizm. Smialo mozna ....

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
Dla mnie to w sumie nie powinien sluchac tych wszystkich rad, tylko trzymac sie swojego.

trzeba sie rozwijac, wiedza rozwija, zdobywa doświaczenie, wyciąga wnioski, wykorzystuje wiedze i staje sie lepszy.
tylko głupiec nigdy zdania nie zmienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie
tylko głupcy i krowy zdania nie zmieniają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Mawashi milo sie czytalo

Kingu no z apetytem kicha , ale damy rade ;d

turok ;)

Kuro nie wiem normalnie , ta grubasie

em

Pepo dokladnie

Tak wogole gg mi cos nie chce dzialac
Zara bedzie wypiska

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-05-19 23:03:06

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
W dziale Trec'a byl konkurs, zalapalem sie na wygrana, dzis przyszla mi paczka z nagroda:



mala pucha Nitro ener.

Zostawie sobie i wrzuce do nastepnego cyklu po wakacjach (tak planuje)

Przedtreningowy , oraz potreningowy (tyle ze wtedy bez oliwy):170g makaronu + 170g cyca





** TRENING **

Klatka:
- wycisk sztanga skos w gore - 12*40kg / 10*50kg / 8*60kg / 4*73kg

- wycisk sztangielkami plaska - 12*19kg / 10*22kg / 8*27kg / 4*30kg

- rozpietki - 3* ~15 powt - 15kg

Barki (a raczej ich przod i bok , tyl z plecami):
- wycisk hantli - 12*14kg / 10*17kg / 8*18kg / 4*24kg

- unoszenie hantli bokiem - 3s*max - 12kg

Brzuch:
-spiecia + unoszenie nog w zwisie na drazku - 2 super serie

Ostatni trening:
https://www.sfd.pl/TEST:_Ja_wam_pokaze...i_nie_ma_srania_C_-_Pitt_Bull-t397422-s75.html


Komentarz:
Trening dosc fajny, pompa mocna , bylo ok

**************************************************************

GG dalej nie dziala cos:-/ Chyba zaraz palne bialko i do spania
Mateusz pamietaj;d jutro masz na rano!;d
Pozdro

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-05-19 23:14:41

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Dla mnie to w sumie nie powinien sluchac tych wszystkich rad, tylko trzymac sie swojego. Peponet moderator pelna geba , wyrwal zdanie z kontekstu i klakierzy klaszcza, wturuja!!!!
Doczytac nie laska ????
To co wypracowal w ciagu tych dwuch lat na silowni+male poprawki, ale nie przewracac do gory nogami.
Zadam inne pytanie.Wszyscy cisneli go z ciezarai , ze za male. Pit dlaczego odjeles kg w przysiadach????Duze ciezary/sila=duza masa przeciez....?!!

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Duże ciężary=duża siła=duża masa-w mięśniach najsilniejszych,które przejmą większość pracy na siebie,co wiąże się z zwiększaniem dysproporcji i niekorzystnym wyglądem sylwetki.Mądry bodybuilder zostawia swoje ego za drzwiami siłowni.Na siłowni trenuj dla siebie,a nie dla poklasku innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
BL tylko ja takiej zasadzie nie holduje, tylko moi adwersarze xx postow wczesniej.Musi byc zachowana proporcja miedzy technika a ciezarem. Jak wypracuje sie "dobra " wystarczajaco poprawna technike mozna wrzucac na sztange kilogramy. W innym przypadku nie pracuje te miesnie,kt bysmy chcieli(angazujemy niepotrzebnie inne grupy miesniowe). Takie jest moje zdanie w tym temacie

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Duże ciężary to takie, z którymi dajemy wykonać założoną ilość powtórzeń - lub nie wykonujemy ostatniego - z poprawną techniką. Jeśli kuleje technika to ciężar jest za duży. To różnica.
Jeśli Pitt odjął ciężaru na korzyść techniki, to w dalszym ciągu ćwiczy na dużych ciężarach.

Wracając do dopingu na tym stopniu zaawansowania co Pitt - wpadnijcie do dopingu i zobaczcie sobie tamte testy. Pitt na sucho wypada lepiej lub tak samo jak chłopaczki na sokach. Tyle.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
znow sie zaczyna

Co do tych ciezarow, to pisalem juz o malej zmianie w sposobie trenowania
Odjalem troche ciezaru w pierwszych seriach (oczywiscie chodzi o cwiczenia typu wyciskania/wioslowania etc), a dodalem minimalnie w ostatnich
Tym sposobem zaczynam od malego ciezaru , zostawiam sobie spory zapas powt. pozniej wiecej , wiecej i ostatnia seria na maxa
Przyklad wczesniej w wycisku na skosie w gore robilem progresje co 5 kg z poczatku a ostatnie 2 serie to juz praktyczie ten sam ciezar, teraz dokladam co serie 10kg
Ziompel z Domisem mi to ostatnio uswiadomili i jak narazie jest bardzo ok

Mawashi no przeciez mowilem na poczatku testu, gdzie doping w moim przypadku ,to wiesz co bylo...

BLa jednak czuwasz chyba dobrze :)


Skonczylem wlasnie pic sniadanie , owsiane z bialkiem i oliwa
Niedlugo przedtreningowy, i lece robic plecy jeszcze przed wyjsciem do roboty
Kiedys w sumie wolalem cwiczyc tak popoludniu/wieczorem teraz cos mi sie poprzestawialo i te treningi z rana jakies takie fajniejsze chyba

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-05-20 09:38:11

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, problem w doborze ?

Następny temat

tcm olimp dawkowanie

WHEY premium