SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ja wam pokaze...i nie ma srania (C) - Pitt Bull - pods. str 140 !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
Maniek, ****a jak mozna robic wioslowanie hantla 13kg.. Napewno dalbys rade conajmniej 25kg tylko albo sie oszczedzasz albo probojesz robic jakas mega technike.. Na wioslowaniu trzeba do******lac grube ciezary, jak widze kogos na silowni robiacego wioslo 15stka to zal, w nastepnej serii podrzucam mu 25 czy 30 i tez robi spokojnie z dobra technika ;) Nie wiem czy to kwestia oszczedzania sie czy strachu przed wiekszym ciezarem..;p
Chyba, ze zartowales z ta 13stka bo cos sobie tego nie wyobrazam patrzac na profil :D

maly offtop ;p ale tak jak King mowil moglbys tez dorzucic troche kg na plecki, pewnie od nastepnego treningu juz bedzie si ;)

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
powiem tyle ze pies odszczekuje a psem nie jestem

a po drugie skoro ja jestem internetowym kozakiem to nawet tego nie skomentuje

adiju

Zmieniony przez - everr w dniu 2008-04-08 21:20:16

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Na wioslowaniu trzeba do******lac grube ciezary

Święte słowa

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
do******lić, ale z głową
fakt, przesadny pedantyzm nie wskazany.
ale jestem daleki od wiosłowania jednorącz 60 i wyżej, kilową hantlą

pitt na tej ostatniej focie plecy fajno
najszerszy tylem dziwnie spinasz, szerokość lepiej oddasz, jeżeli ręce pozostawisz w jednej linii z plecami, możesz się nieco odgiąć do tyłu- to tak na przyszłość

suple fajne.
nectar bym sobie chlupnął, yhh.

powodzenia

Zmieniony przez - emilooos w dniu 2008-04-08 21:56:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Ever hehe no co ja Ci mam napisac , mam nadzieje ze uda mi sie Ciebiemega zaskoczyc, i zmienisz troche zdanie

polaco_92 pierwsza strona testu...

Maniek_M ... nie jestem az taki zielony w tym temacie, bez jaj

Em / Twister , no juz dobrze nie krzyczcie na mnie

Kingu za tydzien bedzie wiecejjjjj za 2 jeszcze wiecejjjj nie boj nic , bana nie bedzie

carire spoko

Gugciu bro

F A P 89 a no czasem chodze , teraz wole piwnice , i tak jestem strasznie zalatany , a tak mam duzoo wiecej czasu dla siebie
ps. edytuj posty na przyszlosc

PDG bedzie bedzie , dzis dopiero pierwszy trening , ogolnie ten tydzien to nie bedzie jakies szalenstwo z ciezarami , musze je wyczuc bo jak juz wczesniej pisalem ostatnie 6 tygodni trenowalem wogole innym sposobem (FBW

emilooos dziekoweczka , z tym pozowaniem cos pokombinuje , ale nie bede wam dawal za czesto fotek , co by pozniej zaskoczenie wieksze bylo

**********************************************************

Nectar fajny fajny , w smaku pyszny po silowni jak w pysk strzelil wogole nie zalega na zaladku a dostarczac to co powinien dostarcza
Jedyne co mnie strasznie w****ilo to megaaa piana (jak ktos stosowal to zapewne potwierdzi) , nie chcialo mi sie juz foty pstrykac bo mialem wielka ochote zeby go szybko wchlonac , ale nastepnym razem wam pokaze

Po treningowy dzis wszedl jak nigdy, ssanie mi sie wlaczylo konkret, 150g ryzu 150g cyca z pol litra wody i nie zebralo mnie ani razu na spawanie wiec jest dobrze

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-04-08 22:47:52

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
jedziesz z koxem !!!!!!11!!1!!!!!Oone!!!!!!!!!!!

fajne koxy.

odpisz na gg, bo ja odpisałem.

aha - dawaj mniejsze fotki - 640x480 to max, bedzie lepszy efekt

Zmieniony przez - Eclipse21 w dniu 2008-04-08 22:54:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Wioslo i ciagi cienko :( masz paski? jak nie to koniecznie kup minimum 30% mocy wiecej i nie przejmuj sie sie sila uchwytu bo plecy na bank silniejsze dla przykladu ja z paskami wioslo hantla 65kg robie a sztanga 120kg bez paskow to hantla max 47 - 55 a sztanga nachwytem moze 70 - 80 kg wiec nie zwlekaj na nastepnym treningu paski
EVER nic osobistego ale namawianie mlodego adepta tego sportu do SAA jest dla mnie tpowym bezmozgowiem niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Eclipse Ok odpisalem na gg noi dzieki

Gugciu zakupie paski i zobacze jak wtedy , faktycznie np w MC nad mocnym uchwytem duzo sie musze skupic , boinaczej zaraz mi sztanga leci... a wiadomo ciezar na tym cierpi dosc mocno

***************************************************************

a noi od chwili tej wyrzucam z diety Carbo (rozmowa z Peponem)) dzieki bro za troche rozjasnienia sprawy


Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-04-08 23:02:32

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
Jesli cwiczysz dla wygladu to paski sa bardzo przydatne...skupiasz sie na technice, a nie na pilnowaniu uchwytu co bardzo przeszkadza. BTW nie polecam treca, urwaly mi sie przy 220kg jak szrugsy robilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ty kon jestes
zanim Pit dojdzie do takich ciezarow to 5 pokolenie paskwo bedzie mial
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, problem w doborze ?

Następny temat

tcm olimp dawkowanie

WHEY premium