SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ja wam pokaze...i nie ma srania (C) - Pitt Bull - pods. str 140 !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 187146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
leszcze nie leszcze
ponad 200kg wezmę w mc , bez pasków
a przedramiona mam niewiele większe niż on, nigdy tez jakos specjalnie ich nie trenowałem
kiedyś też przy 100kg mialem problemy, po prostu trzeba probowac,a nie z góry sie poddawać i paseczków uzywac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
wkur... mnie te zabawki - wspomagacze nie badz pipa, pewno Patka by to wziela do góry, a Ty musisz paseczki zakladac hrhrh



Banan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Kaziu ta

Maniek no nizej sprobuje troche opuszczac

Gugciu przedramiona nie wiem sam jak juz mam trenowac , probowalem tyle sposobow i i tak nie chca mi rosnac , sprobuje je katowac we wtorki po plecach jeszcze dodatkowo

Patka nie ciesz sie on zartowal

Paski jak beda to w ekstremalnych sytuacjach...

Dzis piekny deszczowy dzien , a ja cale 12 godzin w pracy , wiec nic nie trace

Zarcie jak codzien, dzis za mna juz 2 posilki...

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-04-16 11:15:36

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Banan Napisz po co kulturyscie sile scisku??? trojboiscie rozumiem ale amatorowi jak pitt???wiadomo ze kazdy ma inne zdanie ja sram na uscisk mimo ze przedramie cwicze.Bez paskow nigdy nie potrenujesz porzadnie bo np przy wiosle hantla bez paskow ciezko jest na maxa zmeczyc miesien jak co chwile trzeba poprawiac hantelke a nie wierze ze wioslujesz ciezarami z rzedu 60 - 65kg bez paskow Wiadomo kazdy ma inna filozofie w mojej chodzi o maxymalne wykorzystanie potencjalu miesnia ktory trenuje EOT z mojej strony
pozdrawiam wszystkich

P.S Banan leszczy bylo powiedziane zartobliwe bo sam sie do nich zaliczm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
ja takimi hantelkami wiosluje bez pasków xD i nie poprawiam uscisku

ale przy sztandze juz uzywam bo mi jakos wygodniej

Zmieniony przez - ziompel w dniu 2008-04-16 17:35:58

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
gugcio nie wierzysz w moje mozliwosci
bez paskow nigdy nie potrenujesz porzadnie
z Tym sie nie zgodze, bo jak np,MI ( - odnosze sie do siebie specjalnie by nie pisac na przykladach zmyslonych , czy z dupy wzietych) spore ciezary nie sprawiają problemu z chwytem (oczywiscie czasami wiaze sie to z odciskami itd - life is brutal) to BEZ pasków jestem w stanie pozadnie potrenować cały grzbiet, bo glownie o tą partie sie rozchodzi

i druga rzecz, wiosłowania hantlą nie robiłem dawno,
ostatnio zrobilem dla rozrywki (czytaj: urozmaicenia troche nudnego planu wodyna) z 6 tyg temu, wzialem najwieksze dostepne hantle na siłownie -niecale 50 , bodajze 47.5kg i zrobilem serie po 10-12 powt, wiec mysle ,ze i z wiekszymi (szczegolnie jakbym włączył to cwiczenie na STAŁE do planu) by nie było wiekszych problemów (na np. zakresie powtorzen 6-10)
MNIEJSZA z tym - bo nie mam zamiaru tu teraz nikomu nic udowadniac, by było jasne mnie nie interesuje trening typowo siłowy, ale tak sie sklada iż akurat ona (siła) mi szła bardzo dobrze na FBW /metodzie 15-10-5 (by wodyn) i ,ze np. wiosłowanie na wyciagu jednorącz tez robiłem bez pasków a ciezar dochodził do 100kg (bodajze ostatnie serie 85-90)
wiec Gu(g)cio nie zawsze bedzie tak jak piszesz

ja uwazam po prostu ,ze to jest tylko ulatwianie , bo na pewno i pitta stac ( ) na to by 100kg w MC przy takiej wadze wziac bez pasków i nie martwic sie o chwyt, etc. TY uwazasz inaczej i ok.
koncze dyskusje o tym bo chyba to nie temat na to

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-04-16 19:03:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
pitt który to ty na tym foto powyżej ten w czarnym czy pomarańczowym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
z paskami jest tak jak z rekawiczkami jedni maja jedni nie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, problem w doborze ?

Następny temat

tcm olimp dawkowanie

WHEY premium