SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ja wam pokaze...i nie ma srania (C) - Pitt Bull - pods. str 140 !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 187153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Za to klatę masz elegancką - nie to co ja. Ale nad łapami pracuj .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Pit to w prezencie mialo dla mnie byc daunie Ty jeden

jak tam Leviathan
czujesz cos go ?
jaka dawka ?
jakies uboczne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
radosuaf e tam , mi sie nie podoba heh , no lapy wiem ;/ zwlaszcza teraz na LC one najwiecej poki co stracily na "ubiciu"

Kamil no wiem przeciez , taki dżoUg byl Leviathan pobudza dosc fajnie (ale bez fajerwerek w sumie) , chyba pierwsza z mocniejszych zabawek po ktorych nie mam jakis mini zesjsc po treningu za co daje mu megaaaaa plusa Skutkow ubocznych zadnych nie odczuwam , wszystko w pozadku Dawka 2*2caps narazie (trzeba bylo czytac a nie ) Na koniec wrzuce 3*2caps ale nie wiem jeszcze za ile , z racji iz opakowanie doszlo "troche" pozniej niz mialo to mam tego troche wiecej , nie bede zostawial tylko wylicze caps tak zeby styklo akurat w sam raz
Samopoczucie na + , pewnie to ten tribullus w skladzie ;)

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-06-17 10:57:04

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
Pit zeby z levka wydobyc to co najcenniejsze

to tylko rano na czczo
ewentualnie 3 godziny po posilku
dobry wybor z lc przy yohy

i bez przesady karkowka na lc bdb rzecz

pozdrawiam

Zmieniony przez - junior26 w dniu 2008-06-17 11:11:39

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Ja biore rano na czczo + przed treningiem + przed koncem dojdzie jakos 3 porcja , bo chyba lepiej 3*2 , niz 2*3?
Ogolnie z LC to moj pierwszy raz - wiec metoda prob i bledow mode on w sumie
Karkowka w smaku napewno jest pyszna , Mawashi pisal zebym za czesto nie jadl , ale raz na kilka dni pewnie styknie heh
Pozdro

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-06-17 11:48:20

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jak takie krótkie LC to z nasyconymi nie ma co przesadzać. 50/50 z nienasyconymi. Jak dłużej to może być nawet 30/70. To tak z praktyki, nie z teorii

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Z ta genetyka to opisywales w sumie mnie

Przej*** rzecz... Ale nie mamy co sie usprawiedliwiac trzeba walczyc o swoje i tyle !

Mam nadzieje ze mnie milo zaskoczysz na podsumowaniu, w sumie nie po to sledze ten test tyle czasu zebys mnie zawiodl nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
łapa z przodu bez porównania lepiej wygląda

klata fajnie pełna, troche góre jeszcze zabudowac. brak barków jak i u mnie + wystające troche obojczyki co bardzo ****owo wygląda, tez jak u mnie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
Jest dobrze, ale na podsumowaniu widzę kratę i brak tych boczków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, problem w doborze ?

Następny temat

tcm olimp dawkowanie

WHEY premium