SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spasłem się, ratunku ;-) Lubię jeść

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71852

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Wróciłeś Większy jakby Nie panikuj, mięcha dużo siedzi to i redukcja pójdzie w miarę gładko. Powodzenia.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
[Zaraz poznać fachowca.
Pokażesz się na MPJiW w Mrozach?


jeżeli już to na widowni , niestety ale w tym roku idzie mi jak po grudzie, miała być szybka redukcja i roztrenowanie, a wyszło prawie 2 miesiące roztrenowania a redukcję będę robił we wrześniu

Paatik
Ja bym proponowała z żona pogadać - jeśli to żona w domu gotuje. Jak kucharz rozumie czego NIE ma być w domu - to szybciej pójdzie. A jak cała rodzina będzie na kluchach bowszyscy szczupli i lubią - a Ty się będziesz przyglądał i wysuwał kuraka to szybko się redukcja skonczy.... W zamian za dłuższe planki może coś dietetycznego i smacznego ugotuje:)

pomysł bardzo dobry, jakby udało się zachęcić rodzinę do zdrowego odżywiania to duży plus ALE widzę po swoim domu jak ciężko go zrealizować
u mnie w zasadzie żona z dziećmi jedzą oddzielnie, a max jest to jeden wspólny posiłek, czasami jest tak pół na pół czyli jemy niby to samo ale jednak co innego np żona robi schabowe dla dzieci i siebie w panierce, a dla mnie soute

fanslaska

Widzi mi się białkowo tłuszczowo do popołudnia potem pula węgli. Będzie?


może być, byle pula się zgadzała na koniec dnia/tygodnia w zależności co będzie lepiej pilnować
to na śniadanie dziś to raczej bekon, a nie boczek więc nawet lepiej wg mnie, zostanie Ci więcej tłuszczy na potem

jak już się przeprosisz ze sztangą to trening weź sobie najlepiej od Kebula, mastiego albo maacka - oni mają dobre hardcorowe zestawy, spalisz cały nadmiar elegancko
i nie rzucaj się od razu na cardio jak szczerbaty na suchary żebyś później miał jak dołożyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Oj tam Fan ja myślałem, że jakaś tragedia, a Ty tylko lekko przymasowałeś. Zrobiłeś masę według "starej szkoły"...po prostu nie na żyle. Teraz to powycinaj i będzie git. Trzymaj michę, machaj konkretne klamoty i forma będzie szybciej niż się spodziewasz. Chyba nie zapomniałeś jak się wpie...ol na treningu zapodaje?
P.S. jakbyś dobił do 140-150 kg to byłaby dopiero zabawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adam i Maceek, dzięki za to osłodzenie rzeczywistości. A już określenie Maackaa na spasienue się -masa w starej szkole-palce lizać.
Kabo, trening na wzór wymienionych i ambulans na oddział gwarantowany. Nie chcę robić żadnego planu a trzymać się założeń. Na plany przyjdzie czas jakkolwiek będzie praca nad siłą.
Waga znaleziona
107g śledzia w śmietanie przekaszone

Ps. Ale ja głupi jestem, zanim mnie Kabo oświecił żyłem w przeświadczeniu że bekon i boczek to to samo. Boże widzisz a nie grzmisz.

Wedle apki od Kabosa zostało mi 350kcal na dziś ale ona sugeruje 1000 mniej dziennie niż zaordynował Kabo.

PS2 chyba przedawkowałem BCAA, mam nowe i jakieś mocniejsze chyba. 3 miarki jako zwykle i jakbym w pokrzywy w samych gaciach wpadł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131003
Pewnie mmasz BCAA z betaniną to ona tak szczypie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie mam


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
no sporo bety tam siedzi dlatego szczypie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12186 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627542
Po co jest ten dodatek który szczypie? I dlaczego tylko w gatkach szczypie? Sorry ale mnie zainteresowało to szczypanie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
dzialanie beta alaniny mrowienie szczypanie wspomaga wydolnosc miesniakow
zalecane stosowanie jak kreatyna czyli ciagle , jeden strzal nic nie daje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OSK sierpień : 7 Zadanie--przenosy drążka zza kark leżąc

Następny temat

OSK 8 Zadanie- back level z ugiętymi kolanami

WHEY premium