SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spasłem się, ratunku ;-) Lubię jeść

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71859

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131005
Jednego dnia przysiad a następnego MC.
Z ostatecznym ciężarem tylko 3 serie.
Przy przysiadach po kilku sekundach od zakończenia można fiknąć orła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Janku kochany, od początku wyznacza mi pan drogę na tym forum. Ale tym razem myślę - trochę za ostro, tym bardziej, że każdy wie, że na treningach pan się nie oszczędza. Jakiś gołowąs może się bawić w ten sposób, bo samym patykiem robi. Ale zawodowiec jak pan to chyba za dużo jednak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Fan nie płacz Dwie stówy na kiju po przerwie a ty jęczysz, że słabo. Kilka treningów i będzie petarda Ale ta muza

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adamie, ja nie płaczę, analizuję fakty.


Prośbę mam do was. Młody odkrył i nauczył się robienia i wstawiania filmów na YouTube. Beznadziejne, ale bardzo się starał. Każdym wyświetleniem cieszy się jak głupi a like przenosi go na jakąś godzinę do krainy szczęśliwości.
Jakby się chciało komuś kliknąć będę bardzo wdzięczny i z góry dziękuję
https://m.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Dalem dwa lajki, niech ma :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Xtras i inni partycypujący, właśnie wróciliśmy i radość młodego bezcenna po odkryciu 100 wyświetleń. Fortel się udał (swoją drogą, czasy się zmieniają )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131005
Ile lat ma młody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Czerwcu 9ty rok rozpoczął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
jak mialem 9 lat to sobie pierwsza proce strugalem
co sie dzieje co sie dzieje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12186 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627552
Znam ten ból. Kiedyś w pracy obeszłam wszystkich z podobną prośbą, żeby uczcić pierwszy filmik Młodego.... Niektórzy tak się zaangażowali że jeszcze w domu poklikali na kontach żon, mężów, dzieci itd. Młody był wniebowzięty i naprodukował kolejne filmiki - ale już nie miały takiego wzięcia (nikomu już się nie chciało w to tak angażować, no i mnie wstyd było w robocie codziennie prosić) i Młody prawie wpadł w depresję...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OSK sierpień : 7 Zadanie--przenosy drążka zza kark leżąc

Następny temat

OSK 8 Zadanie- back level z ugiętymi kolanami

WHEY premium