SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spasłem się, ratunku ;-) Lubię jeść

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71851

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To przy takiej konsumpcji na ile panu starcza?

Sobota Sobotą, ale ruszyć się wypadało. Najlepszy na takie okazje jest król wszystkich ćwiczeń.
Jest na mnie ewidentnie obrażony. Miejsca sobie pod sztangą nie mogłem znaleźć, to bioderka za szybko startowały, to znów nie równo złapałem i tak w kółko. Kilka repów było zadowalających. Jak mi się będzie chciało obrobić to wrzucę kilka serii i sami zobaczycie. Dynamiki też brak, znaczy siłą poszła dalej w las niż u jsdolana.
Kilka serii wyszło, bo jak wiadomo kocham to ćwiczenie i żal było kończyć, mimo braków w sile i braku automatyzmu (taki ze mnie trójboista zasrany, że po krótkiej przerwie zapominam jak się robi podstawowe ćwiczenie).
Zaskoczenia: szybko poczułem potrzebę założenia pasa i chwyt mi osłabł - równie szybko przeszedłem do przechwytu.
Jest jeden problem, żona spróbowała mojego wheya i stwierdziła że pyszne (no jacha, cappucino sciteca wymiata wszystko). To będzie problem, jak wielki, okaże się wkrótce - najwyżej następnym razem kupię wiadro jak pan Janek.

MC: 6x60,6x80,6x100,6x120,6x140,3x6x160,6x3x180,3x2x200

Teraz wedle zaleceń z artykułu na głównej SFD, popijam rudą na myszach.

ps. Czy już wspominałem jak lubię MC?


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 8/26/2017 8:55:43 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131003
Teraz chcę w końcu dojść do tych magicznych 4,4g/kgmc. Wykorzystuję "deputat". Szkoda, że jest takie słodkie.
Brak mi systematyczności i raz jem 2x a kiedy indziej 4x .
Za jednym razem są to 3 miarki po 30g produktu. Głodu to nie zabija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Janku, nerki dostaną po dupce. A i odcedzanie kartofelków będzie zapachowe.

Jutro pomiary i ważenie, żeby wyniki z mojego sposobu nie poszły na konto Kabo

Sami zobaczcie (kto ma ochotę) dynamika w lesie, pozycja srającego psa, siłą w lesie. Jednym słowem pourlopowe dziadostwo.
Acha, Szajba i Ajazy, proszę bez komentarzy o muzycznym tle. Już to przerabialiśmy, słucham wszystkiego co mi się podoba a podoba mi się różnie


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
dobrze ze masz wielki kark
to Ci glowa nie odpadla przerwy nie sa dobre alez FansTastycznie Toba miotalo 2 razy ogladalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131003
Oglądałem raz (bez dźwięku) i przypomniało mi się dzisiaj z YT aby nie zadzierać głowy przy MC.
Od 3 tygodni robiłem MC i zaczął mnie boleć kręgosłup szyjny. Teraz będę o tym pamiętać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Oglądałem raz (bez dźwięku) i przypomniało mi się dzisiaj z YT aby nie zadzierać głowy przy MC.
Od 3 tygodni robiłem MC i zaczął mnie boleć kręgosłup szyjny. Teraz będę o tym pamiętać


Panie Janku z tym zadzieraniem to chyba jakiś yankes - miotły, linie proste duperszmity. Myślę, że bóle nie od tego.
A może mojego idola od MC powinniśmy zapytać - w ziemię też nie patrzy
ps. połowa wyświetleń tego filmu prawdopodobnie moja


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
@ ps. połowa wyświetleń tego filmu prawdopodobnie moja
to ja wyogladalem reszte ?
jak on sie przysysa stopami do ziemi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131003
Brawa dla Was obu - uczycie się od najlepszych!

Miałem sztywny kręgosłup szyjny. Zacząłem go uelastyczniać ale boleć zaczął gdy wróciłem do trenowania MC 3x w tygodniu na ciężarach pozwalających na wykonanie nie więcej niż 6p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
3x w tygodniu
Panie Janie CZERWONA kartka nawet ja taki odwazny nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KEBUL74
3x w tygodniu


I tu jest pies pogrzebany.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OSK sierpień : 7 Zadanie--przenosy drążka zza kark leżąc

Następny temat

OSK 8 Zadanie- back level z ugiętymi kolanami

WHEY premium