SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spasłem się, ratunku ;-) Lubię jeść

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71857

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
na tych wyspach to macie przej**ane, bo u nas jest boczek i bekon, a u Was to bacon i tamto bacon
to co podałeś wczoraj, zakładając że śmietana 18% i było jej 100g to masz:
b127, t83, ww 133, kcal 1864
napisz co dojadłeś, bo czuję ze nadal lipa wyjdzie, mało białka, mało ww, mało kcal jak na dźwigacza

co do planu to ja wstępnie widzę to tak:
1. jajka, bekon
2. mięso bardziej tłuste (karkówka, szynka, łopatka), warzywa
3. przed treningiem: węgle, mięso chude lub ryba chuda, warzywa
4. po treningu
4a. węgle, tłuszcze z orzechów, migdałów, lnianego czy coś w ten deseń, ryba chuda lub mięso chude, warzywa
4.b węgle, tłusta ryba (łosoś) lub mięso lekko tłuste (nie takie jak w 2, polędwica, schab, rostbef), warzywa
po treningu
może być jakiś owoc w puli węgli

później dam bardziej szczegółowo, w sensie ile mniej więcej na porcję,
pisz od razu żeby czegoś nie uwzględniać, np nie jadasz ryb albo coś




Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-08-21 10:50:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
na tych wyspach to macie przej**ane, bo u nas jest boczek i bekon, a u Was to bacon i tamto bacon
to co podałeś wczoraj, zakładając że śmietana 18% i było jej 100g to masz:
b127, t83, ww 133, kcal 1864
napisz co dojadłeś, bo czuję ze nadal lipa wyjdzie, mało białka, mało ww, mało kcal jak na dźwigacza

co do planu to ja wstępnie widzę to tak:
1. jajka, bekon
2. mięso bardziej tłuste (karkówka, szynka, łopatka), warzywa
3. przed treningiem: węgle, mięso chude lub ryba chuda, warzywa
4. po treningu
4a. węgle, tłuszcze z orzechów, migdałów, lnianego czy coś w ten deseń, ryba chuda lub mięso chude, warzywa
4.b węgle, tłusta ryba (łosoś) lub mięso lekko tłuste (nie takie jak w 2, polędwica, schab, rostbef), warzywa
po treningu może być jakiś owoc w puli węgli

później dam bardziej szczegółowo, w sensie ile mniej więcej na porcję,
pisz od razu żeby czegoś nie uwzględniać, np nie jadasz ryb albo coś





Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-08-21 10:50:31


tych wyspach to macie przej**ane - tell me about it
napisz co dojadłeś, - tylko 200gr orzechow pistacjowych, bo nie chcialo mi sie jesc a czulem, ze cos by wypadalo
pisz od razu żeby czegoś nie uwzględniać, np nie jadasz ryb albo coś - jem wszystko, oprocz zimnowodnych muszli(srodziemnomorskie moge szamac caly dzien). Mialbym tylko prosbe, zeby cos wsadzic miedzy 1ke i 2ke, cokolwiek na zab. A po treningu to juz bedzie pozno i z reguly cienki jestem do jedzenia o tej porze, wiec najlepiej malo, nie wiem, bialko w prochu plus zelki np tylko wheya musze najpierw kupic, a tak przy okazji widzieliscie, ze scitec robi wheya dla roslinozercow? Swiat stanal na glowie - pora umierac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12186 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627552
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O, to pieknie.
Lidl na szczęście ma niesolone (jem akurat takie bo solone żona mi wyjadała i się przyzwyczaiłem) musze sprawdzic tylko czy sa poddane jaiejs obrobce.



EDIT:
Dzisiaj rano rozmawialem z zakladowym cieciem, ochrona znaczy. Kawal byka, po bramkach w weekendy stoi i ogolnie sympatyczny (jak na hanysa ) o redukcji, poczestowal mnie takim tekstem: a po co to sie meczyc, za dwie dychy clenia ci przyniose i na Pazdziernik bedziesz zyleta.
Serio ten clenbuterol czy jak sie to tam nazywa tak dziala? Na jakiej to jest zasadzie?


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 8/21/2017 2:05:01 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131005
Czytałem, że taka jest praktyka . Nie miałem (nie mam) dostępu a więc nie mogę potwierdzić.
Zdaje się, że to szkodzi zdrowiu i na pewno jest zabronione
Więcej powie Ci Google
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan

Zdaje się, że to szkodzi zdrowiu i na pewno jest zabronione


To juz nie musze wiedziec wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Orzechy pistacjowe 200 41 89 15 1114
i tym samym dobiłeś do 3kkcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzisz jaki zdyscyplinowany ze mnie podopieczny, miała być trójka i jest lol
Tylko cholera, łupki wyrzuciłem więc te 200gr umowne jest.


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 21/08/2017 17:35:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ten tydzień jeszcze łupków nie liczymy co do grama ,
napisz później co tam dziś było jedzone i w jakich godzinach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4jaja200gr bekonu 10gr cukru
190g cyca z kury,70g kaszy kuskus kiszonej kapusty nie warzyłem i kalafior

Zaraz idę na trening, będzie ciężko bo nogi bolą jak cholera
Ps kupować tego wheya?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OSK sierpień : 7 Zadanie--przenosy drążka zza kark leżąc

Następny temat

OSK 8 Zadanie- back level z ugiętymi kolanami

WHEY premium