SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spasłem się, ratunku ;-) Lubię jeść

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71862

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patik, rozumiem, że nie byłem pierwszy (ech a taki dumny byłem z siebie ) wyświetlenia dobiły do 120 (o 10ciu like'ach nie wspominając)i tym sposobem uszczęśliwiliście pewnego chłopaka. Jeszcze raz dzięki.

Dzisiaj tylko długi spacer po lesie.
Pomiarów nie było, chyba że po kąpieli małej księżniczki zrobię.
A, jeszcze ostatni dowód na istnienie kosmitów - MC niby nogi, niby dolny grzbiet a fans co dzisiaj czuje? Kaptury i środek górnych pleców. No i co zrobić, tak mam i już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131007
Nic dziwnego - MC ciągnie po całości (wyrywa wszystko)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
zero odczuc w czlapakach , kapturach ... jeszce nigdy tak nie czulem spompowanego najszerszego !
... fajne uczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131007
KEBUL74
zero odczuc w czlapakach , kapturach ... jeszce nigdy tak nie czulem spompowanego najszerszego !
... fajne uczucie

A wiesz, że 3 dni temu gdy robiłem MC to też czułem wyrywanie łopatki i najszerszego.Byłem zaskoczony jak diabli. Na szczęście na następnym treningu tego nie było - widać przedtem próbowałem wiosła zamiast MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kebul, pisałem że oszczędzasz nogi to tak wyszło. A prawdą jest co napisał pan Janek, MC szarpie po całości a cierpią pewnie najsłabsze ogniwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
zauważyłem ze dupa jest strasznie leniwa :'-( czas wprowadzic plan awaryjny i ... zmusic gluty do roboty
tak bylo dzisiaj ! siad szedl ... nie szedl , JW zaleca wskoki na skrzynie mam tylko lawke ,styka lekki siad wskoki siad wskoki ...itd
siad 140 luzik 150 luz... 160 poszedl 170 mnie posadzil cos gdzies nie gra ... psycha ,dupa cos na tym odcinku
jak znajde czas i .. funduszecos z tym zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345955
Fan nowy tydzień :) aż czekam na rozpiskę treningu :)
i nie zapomnij o kółku ,jako przydatnym sprzęcie do ćwiczeń mięśni brzucha


Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2017-08-28 16:38:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2191 Napisanych postów 6172 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311172
Fakt, z dźwiękiem nie da się oglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
KEBUL74
cos gdzies nie gra ... psycha ,dupa cos na tym odcinku
jak znajde czas i .. funduszecos z tym zrobie


Z ciekawości, co można za fundusze poradzić na problemy na odcinku psycha - dupa ?
1

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131007
shadow78
KEBUL74
cos gdzies nie gra ... psycha ,dupa cos na tym odcinku
jak znajde czas i .. funduszecos z tym zrobie


Z ciekawości, co można za fundusze poradzić na problemy na odcinku psycha - dupa ?
Prawdopodobnie chodzi o odpowiednią dawkę myszowatej.
Psycha - czyli głowa.
Dupa - koniec przewodu pokarmowego.
Odcinek psycha -dupa to żołądek. Trzeba go napełnić!
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OSK sierpień : 7 Zadanie--przenosy drążka zza kark leżąc

Następny temat

OSK 8 Zadanie- back level z ugiętymi kolanami

WHEY premium