SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spasłem się, ratunku ;-) Lubię jeść

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71863

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131007
Bolące nogi zaniosą Cię na trening - jesteś twardszy niż ja
Wheya bym nie kupował - szybko podnosi insulinę i szybko przynosi głód. Mieszkam w Polsce a tutaj lepiej wychodzi kurczak lub wieprzowina w promocji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12187 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627552
Whey się sprawdza u mnie tylko jako dodatek do słodkich potworków. A jak lubisz mięso i ryby to nie wiem co Ci po wheyu..Ale wiadomo,ze nie znam się na żywieniu duzych i silnych facetów:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panie Janku, nogi zaniosły a trening odbył się pod okiem wymagającej trenerki - łatwo nie było - bardzo wymagająca.
Patik, Kabo zaordynuje trochę tego białka a ja na redukcji średnio się garnę do jedzenia. Co innego w każdym innym czasie, do koryta zawsze pierwszy w kolejce, ale jak już przełożę w głowie wajchę na zrzucanie to coś mi się blokuje i nie chce mi się jeść. A Whey - pyk i po zabiegu. Na razie facet duży, ale pracuje nad tym

Przeprosiny idą pełną parą. Dzisiaj w ogrodzie, jak już pisałem pod czujnym okiem radzieckiej trenerki. Wyraźnie zawiedziona jak przeszedłem do singli. Na filmie praktycznie wszystkie zabawy, nie nagrała się jedna seria MC i jedna seria przysiadów. MC ze 140ką, ale przez doły w trawie wyszedł deficyt, a powerKebul do 100ki - myślałem, że będzie przewrotka, albo zapad w ziemię, ale poszło. Sprawdzenie pod konkurs pod koniec, jakieś 15cie powinno wejść przed końcem m-ca. Jakie tam są teraz wyniki?

Miska po treningu - paella samoróbka:
250g krewetek (zwykłych znaczy maciupkich - nie lubię tak bardzo jak kingi ale będą)
150g dzikiego łososia
14g pokrojonej ośmiornicy - więcej nie miałem
60g ryżu
przyprawa rybna
ciutke papryki i groszku











Zmieniony przez - fanslaska w dniu 8/21/2017 9:48:02 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
nie wiem dlaczego się dziwisz, że nie masz siły i regeneracji? i podpowiem że to nie powrót po przerwie jest winien

białko możesz kupić coś się z nim zawsze wymyśli, albo będzie w razie potrzeby, ale poszukaj też dobrego rzeźnika
ogólnie jak patrzę na ilości jedzenia to mam wrażenie, że miskę trenerki nam tu wypisujesz, ze skrajności w skrajność lecisz od rozpasania na urlopie do VLCD z dnia na dzień,
wklepuj poproszę to do dziennika treningowego, nawet nie musisz robić zrzutów, ale żeby było to w miarę solidnie uzupełniane przez ten tydzień,
i zacznij już może więcej jeść (ale nie dobijaj na siłę orzeszkami) ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli u fansa wszystko po staremu dlatego poprosiłem Cię o przewodnictwo. Wiadomo, że sam tak właśnie działam, działać działa, ale efekt krótkotrwały
Będę wpisywał
Rzeźnik jest, nadal jestem w nastroju wakacyjnym, dlatego morskie robale cały czas za mną chodzą. To minie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131007
Trenerka ma mocne zabawki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mocne tez ma, ale sie nimi nie bawi. Dla przykladu w wozku dla lalek wozi piasek z piaskownicy, wiec srednio co dwa miesiace musze dokupywac bo z trawnika robi sie plaza a piaskownica pustawa. Co zrobic taki charakter Trenuje za to dzielnie, w przeciwienstwie do swojego brata


ps. a tak przy okazji, co zescie zrobili z Szajba i Ajazym pod moja nieobecnosc?


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 8/22/2017 9:44:21 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
a co się z Ajazym stało oprócz tego ze jest na urlopie? bo Szajba fakt - już stracony, przeflancowali go albo nawet sam się przeflancował

o której wstajesz? bo zajarzyłem że wczoraj coś wspominałeś o jakimś szejku rano


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-08-22 09:50:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wstaje o 7ej, ale z szejkiem to mi zrobiles confuseddotcom
W kole 10ej siadam do sniadania.


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 8/22/2017 9:57:22 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12187 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627552
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OSK sierpień : 7 Zadanie--przenosy drążka zza kark leżąc

Następny temat

OSK 8 Zadanie- back level z ugiętymi kolanami

WHEY premium