SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shaneeya / Dziennik Redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Ale masz smaczne jedzonka. A te truskawki i jogurt mieszasz z tym makaronem
Co do ciężarków to chyba bym wolała zostać przy swoich i dźwigać na łapy Ale jak pisała koleżanka Bunia to mogą mieć więcej zastosowań - swoją drogą Bunia widzę że znasz się na tych klockach
Będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Wyglądają jak pociski a jakieś dodatkowe plusy Miłego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Syla, witaj! Zapraszam! Jedzonko robię coraz pyszniejsze, ponieważ zaczynam eksperymentować ze smakami
Truskawki zgniatam, mieszam z jogurtem i tak jak słusznie zauważyłaś brechtam z makaronem - najlepszy do tego celu jest penne. Czasem fajnie jest też ugotować truskawki z małą ilością wody i wszamać w formie zupki z makaronem - lepsze do tego celu są świderki.
Haha! Też pomyślałam, że Bunia to jakiś spec w tej materii i można się przy okazji czegoś nowego dowiedzieć Człowiek całe życie się uczy...

Fala23
Wyglądają jak pociski

Kochana, potrafisz mnie swoim poczuciem humoru powalić na łopatki, o mało nie spadłam z krzesła ze śmiechu

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i popraw wznosy bokiem bo 4kg to za duzo na poprawna technike
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Iza, za dużo? Kiedyś AgaK napisała mi, żebym dobrała taki ciężar, by robić jednym ciągiem bez przerw między wersjami A,B,C. A jednocześnie w tych 3 seriach ma być taki sam ciężar. Te 4kg to taki mój max, więcej nie zrobię w 1 serii. Zmniejszyć mimo to?

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Shaneeya, przede wszystkim powodzenia ale mam jedną uwagę z trzech ostatnich misek tylko jedna "trzymała" rozkład BWT. Wiadomo do do grama trzymać się ciężko ale u Ciebie są różnice nawet +/-10g. Staraj się aby różnice nie były tak duże max +/-5g. Niby mały szczegół ale to być może on zaważy na wynikach. Tym bardziej, że pozbywanie się zbędnego tłuszczu zaczyna się w kuchni
Trzymaj się

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Fala ma rację, też mi się urządzonko skojarzyło z pociskami. Zamierzasz testy przeprowadzać? Wpisuj wrażenia do dziennika, jakby co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Arphiel, witam Cię na moim dzienniku i dziękuję Ci za to, że czuwasz! Masz rację, że wartości czasem odbiegają, ale zmniejszono mi o 30g białka i niby nic, a jednak muszę się przyzwyczaić do nowego rozkładu. W planie jest powrót do indyka, bo już nie muszę tak nadrabiać białek. W ogóle fajnie, bo już prawie nie biorę prochu

Azzi, no wiesz... nie wiem czy ten wielki O czy Big Bang jak to fachowo ujęła Bunia jest wart używania pocisków za 300zł A tak na serio, napisałam w formie ciekawostki. Jak kiedyś przyjdzie mi wypróbować, dam Wam znać

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Fakt, 300zł to za drogo jak za taką zabawkę. Można stojaki i ławeczkę za kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Babki, 3 stowki to zdzierstwo za dezajnerski gadzet. Ale tak juz 20 zl za Big Bang chyba warto. Shaneeya, z tym mozna isc na poczte, no problem

Ja tam bylam z tym samym partnerem dluzej niz niektorych staz malzenski to jakos musielismy sobie robic roznodnosc
Ale juz koniec spamu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebna pomoc dla Parówki :(

Następny temat

gruszka85/ Akcja D*PA 2012

WHEY premium