SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shaneeya / Dziennik Redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
obliques, masz oczywiście rację, ale jakoś tak ciężko mi jest sobie wyobrazić te 30-40kg na sztandze. I to w obu ćwiczeniach ze sztangą, czy Romanian Dead Lift mniej? Oczywiście spróbuję! :D
Kupiłam to właśnie po przeczytaniu artykułów z forum - a czym się różni whey gainer od wheya? Wydawało mi się, że to jest to samo. Najwyżej będę popijać tylko po siłowych aż zużyję i nie kupię więcej.

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ilościa weglowodanów, Gainer jest dla ektomorfów robiących mase w małej porcji maja od groma ww prostych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Rozumiem, ograniczę ich spożycie i nie będę już więcej tego kupować. Czy jest sens szukania innego wheya, czy może nie ma potrzeby go stosowania?

Czy w Romanian Dead Lift jest jakieś minimum, które powinnam udźwignąć, żeby mieć efekty i dobry progres?

Zmieniony przez - Shaneeya w dniu 2012-02-14 14:35:20

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
podnosisz tele ile potrafisz pierwszy trening to zawsze testowanie ale ty nie przetestowałaś, stosuj progresje a będziesz wszytsko wiedziała
Whey jak chcesz i masz potrzebe jak nei wyrabiasz normalnie białka to on sie przydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
o to ja tez się myliłam, sądząc że trochę inaczej to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ty mnie si eo chłopa pytałaś czy ktoś inny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Tak, ja :D A miałam się dziś przypominać

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a na tej siłce jest ktos kto technike pokaze bo dla niego najlepsze jest jest na poczatek poki mu siła nie wzrosnie 5x5 (znacie zasady progresji w tym treningu) ?
czyli trening a i b na zmiene
A
przysiad
zołnierski
podciaganie
i cos na biceps 3x 8-10
B
MC
Klata
wznosy z opadu
coś na trica 3x8-10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Szczerze to nie widzieliśmy tam jak na razie jakiegoś kompetentnego trenera. Poleciłam mu, żeby poszukał jakiś treningów na męskiej części SFD.
Niestety nie znamy zasad progresji w tym treningu Będę wdzięczna za każdą sugestię i pomoc, w końcu o chłopa trzeba dbać Dziękuję z góry Obliques!

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
5x5 5 serii po 5 powtorzen zaczynasz od zakładanego 50% wartości ciezaru czyli jak np uwaz ze podniesie 5 razy w ostatniej serii 60kg to zaczyna od 30kg i robi po 5x... w ostatniej serii robi na maxa wyjdzie 5 lub wiecej to na nastepnym treningu podnosi ciezary we wszytskich seriach proporcjonalnie, wyjdzie mniej to zostaje na tym samym i znowu probuje x5 zrobic jak prez trzy treningi nie da razy 5x zrobic w ostatniej serii obniza o 10 % ciezar i znowu probuje itd itp siła powinna iśc w góre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebna pomoc dla Parówki :(

Następny temat

gruszka85/ Akcja D*PA 2012

WHEY premium