SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shaneeya / Dziennik Redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Nawet nie chcę sobie wyobrażać jakie mogłyby być objawy tego otrucia

Takie info z innej materii: sezon kleszczy się już zaczął, moja sunia już złapała pierwszego (na powiece), więc jak macie psiaki to koniecznie pomyślcie o kropelkach/obrożach.

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Hej, gdzie się podziewasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kochana, czyżbyś przedłużyła sobie już i tak długi weekend?! ;) Wracaj szybko, bo brak tu Ciebie i Twojego zaraźliwego optymizmu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Cześć Kochane Ladies!

Dzięki za pamięć i upominanie W majowy weekend nie było opierdzielania, tylko aktywny wypoczynek - co prawda poza siłownią, ale nie mniejszy, bo praca na działce plus organizacja ogniska, czyli znoszenie ciężkich drzew oraz rąbanie ich siekierą - uwielbiam to! No i słodko odpoczęłam od komputera, a po powrocie niemiła niespodzianka, bo sprzęt mi się popsuł, więc straciłam wszystko! Obecnie jestem na etapie odzyskiwania i ogarniania. No cóż, takie życie. W każdym razie trochę pogrzeszyłam piwem, które pijam bardzo rzadko, jakiś kolorowy drink mi wpadł w ten upał, no i z okazji okresu wciągnęłam gorzką czekoladę. Od poniedziałku wracam na siłownię, obecnie nie ćwiczę z powodu okresu, jakoś strasznie ciężko go znoszę

Muszę porobić sobie wszystkie tabelki od nowa, szkoda gadać. Ale damy radę! Buziakuję serdecznie i będę powoli nadrabiać zaległości SFD

Do następnego!

P.S. lejdiG pamiętam Kochana i będę odpisywać na maila, jak tylko odzyskam archiwum, chyba, że prześlesz mi maila raz jeszcze, bo tak to nie pamiętam co chciałam napisać :*


Zmieniony przez - Shaneeya w dniu 2012-05-09 20:01:18

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Witam po przerwie od sieci! Jestem, siłuję się i oczywiście dieta jest non stop na tapecie. Wróciłam od wczoraj na siłownię i od razu czuję się lepiej. Odpoczęłam od internetu ale dzięki temu ogarnęłam wszystkie rzeczy w domku i wszystko się u mnie kurcze błyszczy! Chlebek dziś wieczorem będzie grzał się w piekarniku - poprzedni wyszedł cacy! To jedziemy:

14/05/2012 PONIEDZIAŁEK


Suple: wit.C, wapń, omega-3, magnez, jod
Napoje: 1x pokrzywa, woda 2l




Zmniejszyłam obciążenie w przysiadzie ze sztangą, ale walczę o ATG


15/05/2012 WTOREK

Suple: wit.C, wapń, omega-3, magnez, jod
Napoje: 1x pokrzywa, 3x biała herbata, woda 1,5l



1h stretching całego ciała

Koniec edycji

Zmieniony przez - Shaneeya w dniu 2012-05-15 18:04:11

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Hej Shaneyka, sporo osób się zawiesiło po majówce, ale witaj ponownie. Ale widzę nie ma opierdzielania się ;) Planujesz jakieś podsumowanie, pytam, bo zaczynałyśmy w podobnym czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Cześć Ona! Fajnie, że zajrzałaś do mnie Po przerwach to nie ma co podsumowywać, bo na samej diecie to raczej nic się nie zadziało, tak przynajmniej czuję, że nic się nie zmieniło. Ale to do przemyślenia, wypadałoby choćby dla samej siebie porobić foty. A Ty kiedy planujesz podsumowanie?

Tak jak napisałaś, nie ma pitu-pitu! Figura sama się nie zrobi

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
Jeszcze nie wiem kiedy właśnie - myślałam o czerwcu lub lipcu albo jak przekroczę jakąś "swoją" barierę (waga poniżej 60 kg, talia poniżej 65 cm czy biodra poniżej 95 cm). Na razie staram się działać dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Zacna myśl Ona! Chociaż kontrolnie warto dla siebie zrobić fotki, żeby widzieć postępy i działać dalej

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Shaneeya super,że dietka trzymana. Rozruch z siłownią zaliczony to teraz do kolejnych pomiarów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebna pomoc dla Parówki :(

Następny temat

gruszka85/ Akcja D*PA 2012

WHEY premium