SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake your ass with TREC Nutrition!/Jagoda__

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11238

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzień 18

Dzisiejsza miska czysta BTW 140/110/100

Dzisiaj dzień treningowy


na zakończenie interwały na orbitreku 6 x 30/30
Generalnie jakiś słaby trening mi wyszedł, wyciskanie na klatkę - porażka. Próbowałam w ściąganiu drążka górnego dołożyć kolejną sztabkę ale nic z tego

Misworld dziękuję za doping, to bardzo pomaga, trzymam się
Obli z psiakiem jak z małymi dziećmi, wszędzie trzeba ze sobą wozić. U mnie na spacery jest kolejka syn raz, córka raz no i ja raz. Obowiązek dopełniony i każdy po równo


Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2012-02-02 20:46:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzień 19 i 20

Miska czysta wczoraj i dzisiaj



Dzisiaj dzień treningowy


Wróciłam na swoją poprzednią siłownię i znowu problem ze sztangą i stojakiem ... ale jak już była moja kolej to nie wypuściłam do końca
Minus taki, że nie ma ławeczki do uginania nóg leżąc

I małe porównanie suwnicy - taka stara z nakładanym ciężarem - dałam radę zrobić 100 x 20 kg , suwnica nowoczesna - 40 kg poszło.

ps. Coś nie tak jest z moim barkiem jednak. Dzisiaj przy wykrokach, gdy trzymałam sztangę na plecach dłuższy czas bolał mnie prawy bark, i boli dalej. Nie wiem czy gdzieś do lekarza mnie będę musiała iść w końcu


Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2012-02-04 19:24:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Jaki progres w suwnicy uuu
A tak serio to pięknie w tym 2. ćwiczeniu z MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Esther z tej suwnicy to się śmiałam sama do siebie. Jednak ta siłowni, która na początku wydawała się taka obskurna była lepsza, suwnica nie oszukiwała, stojaków więcej, sztang więcej, ławeczka do uginania nóg ... chociaż ta też ma swoja plusy, w zależności na którą partię ćwiczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
lekarzxa z barkiem? a po co? myślisz ze da ci coś wiecej niz środek przeciwbólowy ? Ruszaj sobie nim, tak jak pokazuja na filmikach, zatrudnij, małżonka do masowania i nacierania, ciepłe okłady z oleju rycynowego itd..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Olejek sobie zakupię to będę robić okłady, masażysty niestety brak, a o których filmikach piszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
z posta dla połamańców i wpisz w youtube rotator cuff exercises i będziesz miała duzo dobrych ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Krewetko jesteś niezastąpiona

Chciałam powiedzieć, że pierwszy raz posmarowałam dvpkę, uda i brzuch termoaktywnym serum wyszczuplającym i wrażenia .... płonę albo siedzę na rozżarzonych węglach albo sama nie wiem co.... pali !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahahaha, cierp teraz
a co to za palace serum? myslalam, ze wiekszosc to pic na wode..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

olinkaz93/impossible is nothing/pół roku str 44-88

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Esther/Podsumowanie str. 19

WHEY premium