SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake your ass with TREC Nutrition!/Jagoda__

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11256

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jagoda koniecznie przy opuszczaniu uwazaj by sie opuszczać od pozycji z łopatkami ściągniętymi caly czas wypinasz klatę, nie garb sie - to jakby co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jagoda przetestujesz jedno ziółko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Iza łopatki będę ściągać, piersi wypinać i ziółka testować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzień 5

Miska BTW 140/110/50
no nie czysta - wpadły michaszki. Tak to jest jak na głodzie idzie się do sklepu. Niestety w związku z zamknięciem roku dłużej musiałam siedzieć w pracy i byłam tak głodna, że słabo mi się robiło więc ratunek - cukierki.

Dzisiaj dzień bez treningu.

Z pozytywnych rzeczy - kupiłam taśmę do ćwiczeń(gumę) no i dzisiaj pochodziłam z nią - oj pali uda i pośladki.

Z nowych zakwasów - nie wiedziała, że można mieć zakwasy na łopatkach oprócz tego ręce i klata. To tak w skrócie






Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2012-01-20 22:12:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
na głód cukierki?? - o matko, mnie by karetka wywieźli po takim skoku insuliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzień 6
Dzisiaj miska w założeniu BTW 140/110/50



Dzień bez siłowni ale zrobię sobie ćwiczenia pt Chcę mieć takie pośladki z płyty Tamilee Webb . No i pochodzę może z taśmą na nogach
Siłownia dopiero jutro... do jutra to już zakwasy pójdą w zapomnienie i może będzie szansa na nowe

Obli ja normalnie się czuję jak uzależniona od tych słodyczy. Ja bym mogła tak z pół kilo wsunąć... trochę by mnie zmuliło i tyle. No kurde żeby mnie to tak prześladowało


Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2012-01-21 20:09:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obli ja normalnie się czuję jak uzależniona od tych słodyczy
wspolczuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzień 7
Dzisiejsza miska BTW 140/110/100


Dzień treningowy
rozgrzewka 5 min orbitrek



zakończenie 20 minut orbitrek

Przysiady poszły ok pomimo jeszcze lekkich zakwasów z nogach.
MC sumo robiłam pierwszy raz i go nie polubię.
Wypady pierwszą serię robiłam bez obciążenia ale do drugiej i trzeciej wrzuciłam sztangę na plecy
Uginanie nóg - masakra jakaś, szóste powtórzenie to już z trzęsącymi się nogami robiła.
Suwnica - (maszyna trzeszczała, piszczała chyba ze starości, typ taki, gdzie nakłada się ciężary samemu) porażka, nie dało się na dwa razy, skurcze pośladków skutecznie to uniemożliwiały, za to zrobiłam 120.

Dont ja zazdroszczę ludziom, którzy nie lubią słodyczy
Krewetko oj potrafi trzymać parę dni cholera dlatego lepiej nie zaczynać... ale to takie trudne


Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2012-01-22 21:34:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Jagódka, widzę ze dzielnie trenujesz Mocno trzymam kciuki za piękną pupę

Ze słodyczami....mam to samo co Ty więc też rozumiem Cie dobrze tak jak krewetka. Jest wg mnie tylko jeden sposób - całkowita abstynencja (jak to z metodami na nałogi )
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

olinkaz93/impossible is nothing/pół roku str 44-88

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Esther/Podsumowanie str. 19

WHEY premium