SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake your ass with TREC Nutrition!/Jagoda__

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11249

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Taka czerwona tubka z EVELINE w Rossmanie w promocji za 14 zł. Kurcze ja też myślałam, że to pic na wodę ale naprawdę pali. Mam nadzieję, że inne efekty też będą, czyli zmniejszenie celuglutu a nie tylko grzanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dontknow, a co to z trudnośc zrobić maść co pali w skórę nic nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie trudnosc, bo nie bawie sie w biochemie wystarczy, ze kiedys zrobilam sobie jakie serum na twarz i chodzilam z wypalonymi plackami skory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
twarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
W którymś poscie było napisane Mikstura bengay- balsam na celulit- krem na rozstepy.
Wszystko w stosunku 1:1:1

Tylko że nie ma nigdzie bengaya czerwonego, jest tylko zielony.
Obli jaki Ty masz patent na taką miksturę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tylko próbujemy ta mieszanke z laskami.. ja nie mam patentów bo sie sama niczym nie smaruje, nie lubie, a cellulit to hormonalny jest i tyle :karmiłam nie było, przestałam wrócił, schudłam do niskiego BF nie było, troszke wróciło tłuszczu i jest znowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Nie jest to pocieszające z tym celulitem no ale czekam na koniec konkursu Pupa i wezmę się za redukcję ... do lata zdążę stracić to co nabrałam i może zmniejszy się to draństwo na udach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Jagoda dostałaś mojego prajweta na maila?
Też lubię tą eveline rozgrzewajacą, ale po kilku razach skóra przywyka, więc wolę tą samorówbną. Jako rozgrzewającą bazę daję czerwoną MAŚĆ KOŃSKĄ. Nie jest droga, bo tego jest duża puszka i jak się do niej wdusi maść na celulit czy ujędrniającą to starcza na bardzo długo Ja mam środkową w drugim rzędzie, z papryczką czili na obrazku i jest ok. Tylko koniecznie czerwona, bo zielona chłodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Krewetko odpowiedziałam
Wykończę tą Ewelinkę i popatrzę za tą maścią Bo mnie ta skóra denerwuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzień 21

Dzisiejsza miska BTW 140/110/50

Dzisiaj dzień bez treningu na siłowni

W domu ćwiczenia dla połamańców oraz

-invert rows - 6
-brzuszki - 15
-spacer z gumą - 25 na stronę
-wykop nogi w górę w klęku

4 x obwód



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

olinkaz93/impossible is nothing/pół roku str 44-88

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Esther/Podsumowanie str. 19

WHEY premium