SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake your ass with TREC Nutrition!/Jagoda__

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11248

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzień 35

Dzisiejsza miska BTW 110/125/100




Dzień siłowy

Niestety nie wkleję ładnej tabelki o czym później

1. Przysiady 20 x 25/30/35/37,5
miało być po 15 powtórzeń ale mi się pomyliło
2a. bułgarski bez obciążenia 3 x 20 na nogę
2b. wypady bez obciążenia 3 x 20 na nogę
3a. zejście ze stopnia do wypadu w tył 3 x 20
3b. przysiad plie 20 x 20/20/20
4. MC romanian 12 x 45/50 7 x 52,5
5. podnoszenie bioder na jednej nodze z obciążeniem 2 x 12 na nogę z obciążeniem 10 kg

Dzisiejsze pomiary bez zmian od ostatniego mierzenia ... czyli jest ok

Myślałam, że 18- letnie dziecko jest odpowiedzialne, przewidujące i nie wiem co jeszcze... syn wziął mojego laptopa i wylało mu się trochę wody, która była w nie zakręconej butelce (bo po co zakręcać, skoro ją pije). Potem zaczął tak suszyć suszarką, że nadtopił klawisze....
Na razie laptop jest kaput i do swoich plików nie mam dojścia


Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2012-02-19 21:27:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dwa miesiące temu ukradli młodemu mojego samsunga wave w autobusie. A pożyczyłam mu go bo jego był w naprawie... normalnie dożywocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dzieci to niszczyciele od młodości lepiej im nic własnego nie dawać.
mój mały wiec niby go to tłumaczy ale miałam kalkulator 20letni matematyczny produkcja Made in Japan i syn mi wszytskie klawisze z niego wyrwał. Nie wiem co mu strzeliło do głowy myslałam ze sie zapłacze , takich rzeczy juz teraz nie dostanie sie nigdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Dobrze, że pełnoletni, można zasądzić porządny wymiar kary

obliques a co to za cudo? Też mam jakiś matematyczny ze studiów, ale pewnie mniej skomplikowany, bo podobne wciąż widuję w sklepach.

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-02-19 21:51:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Pełnoletni rocznikowo, a tak to we wrześniu świętowanie
I telefon i laptop były wyszukanie, wybór trwał dość długo, bo czy ten a może ten, porównywanie parametrów, opinii, cen ,,,, więc tym większy ból. O telefonie to mogę zapomnieć no ale laptopa może uda się jeszcze uruchomić ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a są made in Japan? Nie serio zwykły Casio z pamiacia i nastoma wzorami w pamieci do wylicznia powierzchni pod krzywymi, impedancji itd itp.

Męzczyni dojrzewaja do 5 roku pozniej juz tylko rosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Jagoda też myślę, że jest nadzieja. Zalałam kiedyś swojego colą i blondynka od razu go odpaliłam, żeby sprawdzić czy aby działa Zwarcie, dymy i koniec życia Pan ekspert mi go zmartwychwstał i odratował całą zawartość dysków

powierzchni pod krzywymi, impedancji itd itp.
A to nie wiem, mój też Casio. Najważniejsze, że dość duży, to mieścił sporo wzorów pisanych na tylnej ściance ołówkiem, czego z daleka nie było widać, z bliska zaś świeciły się na stalowo
Swoją drogą co za durny system, wymagać znajomości wzorów, zamiast umiejętności ich stosowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
No ładnie, ale Wasze dzieci pewnie nigdy nie chciały źle Ja, ostatnio, znajomym skarżącym się na dzieci powtarzam - "jeszcze za tym zatęsknisz" jakiś instynkt mi się załącza chyba

Jagódka, co do pomiarów, to piąteczka

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzień 36

Dzisiaj BTW 110/125/50

miska powiększona o dwa pierogi ruskie (próba smaku była, bo robiłam córce)

Dzisiaj bez treningu

Misworld wszystko przed Tobą

ps. laptop dalej kaput.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

olinkaz93/impossible is nothing/pół roku str 44-88

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Esther/Podsumowanie str. 19

WHEY premium