SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake your ass with TREC Nutrition!/Jagoda__

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11245

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzień 10

Dzisiejsza miska czysta BTW 140/110/50
Trochę mi się wartości rozjechały, ale jedzonko czyściutkie, pomimo kolejnej imprezy urodzinowej w pracy

Dzisiaj dzień bez treningu siłowego

Za to trzy obwody:
- spacer z gumą - 21 na nogę
- przysiady - 20
- invert rows - 7
- brzuszki - 10


Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2012-01-25 21:07:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzień 11

Dzisiejsza miska czysta
BTW 140/110/50 w założeniu

Nie wyszła taka miska ponieważ miałam po pracy maraton po wywiadówkach u dzieciaków i jak wróciłam do domu byłam głodna i chwyciłam chlebek, dlatego ww przewalone.

Generalnie cały czas jeść mi się chce
I chyba muszę przestać kupować migdały i orzechy bo nie mam umiaru w ich jedzeniu....

Dzisiaj dzień bez treningu - w związku z wywiadówkami. Jutro odrobię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzień 12

Dzisiejsza miska czysta
BTW 140/110/100


Dzisiaj dzień treningowy
rozgrzewka orbitrek 5 minut



zakończenie - interwały na orbitreku 6 x 30/30


Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2012-01-27 22:26:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzień 13

i chyba pechowy bo miska nieczysta
wpadło piwo i trzy kawałki pizzy

Takie żarcie bo wzięło mnie na malowanie pokoju syna... w związku z czym syf w całym mieszkaniu, brak czasu na zadbanie o jedzenie. Jutro poprawki, sprzątanie i wnoszenie mebli... ale to wszystko dopiero po siłowni

Dzisiaj trening:
masa
przysiadów przy malowaniu
trochę siłowego przy wynoszeniu rupieci
ściąganie pędzla ruchem dół - góra i na odwrót

ps. wiem już dlaczego ostatnio taka byłam "duża" ... @ przyszła po prawie czterech miesiącach


Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2012-01-28 23:59:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
a na jaki kolor ?
Jeśli o mnie chodzi- wybaczyłabym tą pizzę za matczyną dobroć.... coś czuję, że ja będę wyrodną matką- jak dzieciak sam sobie pokoju nie pomaluje, to ni hu hu nie będzie pomalowany chyba,że mały faktycznie jest za mały

PS: ile lat ma Twój synek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Cappucino i kakao
Ja lubię takie prace domowe... lepsze to niż jakieś szycie... do tego mam dwie lewe ręce
No a syn ma w tym roku 18
Normalnie aż mi się nie chce w to wierzyć ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Ty mi piszesz o zapyerdalaniu, a sama pizza sie raczysz? a ti-ti-ti nieladnie malowalam sama swoj pokoj jak mialam 15 lat na czerwono

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
O nunununu, nie ładnie
Żeby to jeszcze przed @ (wiem, rozgrzeszam sama siebie ), ale skoro przyszła, to już luz
18 to niech sam maże ściany. Chyba że się boisz, ze wyjdzie rzucik w czaszki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzień 14

Dzisiejsza miska BTW 140/110/100




Dzisiaj siłownia zaliczona



Zakończenie 20 minut orbitrek

Ok Dziewczynki... kurde ogarniam się, chociaż ostatnio jakoś mi marnie to idzie
Koło napędowe... obwody nie spadają - podjem coś niedobrego - obwody nie spadają....

Yosia , Krewetka zyebka jak najbardziej uzasadniona



Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2012-01-29 12:54:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jagoda dlaczego ty w lodówce nie masz normlnych rzeczy, tylko gdy głod nastaje to nagle okazuje sie ze nie masz czego jeść, przeciez mozesz miec w lodówce boczek pieczony, pasztet, suszone mieso, wędzonego łososia, żółty ser... itd itp a ty [pizza... wiesz nie chcę być złym prorokiem ale coraz gorzej widzę twoje szanse na utrzymanie efektów tej pracy co wkładasz... pierw w głowie sobie poustawiaj
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

olinkaz93/impossible is nothing/pół roku str 44-88

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Esther/Podsumowanie str. 19

WHEY premium