SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senegroth/Dziennik/ Droga do Akademickich Mistrzostw Polski w TS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
walka niesamowita super Sene

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Wow walka w 4 podejściu nieziemska, gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2683
No no ładnie w tym 4podejściu :D

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Nic nowego nie napiszę gratulując Ci wynikówTak oglądam i oglądam siady i nie skłamię pisząc, że dynamikę zejścia w dół masz trochę większą od mojej i naprawdę przyzwoite odbicie. 160kg poszło jakby tam nic na gryfie nie było.Natomiast 172,5...na moje oko ciut zwolniłeś przed odbiciem i chyba to zdecydowało o spaleniu.Z taką dynamiką od początku aż do odbicia powinno i 180 pójść.Następną razą będzie 190
Ciagi - nieziemski wysiłek,fenomenalna walka przy której 99% odpuściłoby sobie napewno i sukces który cieszy podwójnie.Wygrać po takiej walce to więcej niż po prostu wygrać. I to szarpnięcie sztangi z pomostu...ałaaaa
No i cieszę się również, że koszulka zaczyna działać jak trzeba

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Szczerze mówiąc to jak obejrzałem sobie w domu ten filmik na 172,5 to nie wiem co tam się stało. W zasadzie najtrudniejszą fazę pokonałem(plecy dobrze trzymałem) a cofnęło mnie w dół. Możliwe, że wiązanie troche słabsze było, bo trener wiązał nas czterech pod rząd jeden za drugim praktycznie i przy tym siadzie to już było jego 11 wiązanie, więc mógł być zmęczony. Z dynamiką jest już całkiem nieźle, ale może byc lepiej. W każdym razie 160 to w zasadzie nic nie waży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Witam!

Dzisiaj jakaś głupia pogoda i głowa mnie bolala, w dodatku kiepsko spałem(krzywo się położyłem jakoś) i prostowniki bolały mnie rano jak po dobrych ciągach. O dziwo na treningu poszło bardzo dobrze.

18.04.2008

Dociąganie z nad kolan(z miejsca gdzie 230 stanęło) 70/6 120/4 150/3 180/2 200/2 220/2 230/2 240/1

i to wszystko. Dzisiaj jakoś dobrze mi się trzymało gryf i nie było problemu z chwytem. Na 240 chciałem jeszcze drugiego na chama, ale szkoda pleców tym bardziej, że prostowniki jeszcze nie są w pełni zregenerowane po ostatnich zawodach i siadach.

Bardzo zadowolony jestem z dzisiejszego treningu. Jeszcze, żeby poniedziałek poszedł dobrze i na AMP będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Ciężar ogromny Mógłbyś zrobić filmik z dociągania ?

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Nie za bardzo, bo niestety sprzetu jak nie miałem, tak nie mam. Poza tym to ostatnie dociąganie w tym cyklu. W końcu AMP za tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
AMP beda Twoje mistrzu

"Miota nim jak szatan..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase :)

Następny temat

MARTWY CIĄG - TECHNIKA I HISTORIA

WHEY premium