SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senegroth/Dziennik/ Droga do Akademickich Mistrzostw Polski w TS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24405
Mostek ładny, na tym filmiku jakoś bardziej widać że martwy ciężko szedł, na wcześniejszym myślałem że lżej poszło Gratki Koszulkę opanujesz i 140kg jest twoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Jeszcze sporo pracy mnie w koszulce czeka. Jutro również wchodzę w koszulkę oraz zrobię ciągi, pewnie lekko do pierwszego podejścia na MPJ.

Wczoraj wieczorem doszedł do mnie Venom Hyperdrive 3.0 i dzisiaj go wyprobowałem. Po jednym kapsie, rano nadczo, po południu i wieczorkiem. Tak jak myślałem, pobudzenia zero(ale mnie to nic nie klepie ) za to efekty już widzę w postaci mniejszego łaknienia co bardzo mi się podoba. Jutro pewnie wypróbuję 2 kapsy nadczo, żeby zobaczyć czy może jakieś pobudzenie będzie.

Od wczoraj na noc jem dwie aspirynki, żeby mnie wypociło w łóżeczku. 4 dni zostało do MPJ, więc trzeba się za wagę zabrać. Dziś rano ważyłem 68,7 więc bez problemu powinienem dać radę zbić

Muszę przyznać, że bcaa i g-bomb działają świetnie. Wczoraj robiłem siady a dzisiaj ani nóg ani prostowników nie czuję. Rano trochę tricki mnie po wczorajszej ławce w koszulce bolały, ale teraz już się świetnie czują. Regeneracja jest naprawdę dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Sene powodzenia na zawodach musi Ci sie udac

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Sene, jak na razie masz za slaby docisk, to niech ci naciagnal mocno rekawki na barki, koszulka bedzie mniej oporowala i mniej dawala, moze uda Ci sie opuscic 110, powinienes dac rade to docisnac.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
110 mnie nie urzadza jakoś bardzo Myślę, że 105 teraz bez koszuli jestem w stanie zrobić. 2-3 tygodnie i 120 powinno pójść.

Muszę przyznać, że nie doceniłem Venoma. Pierwszy spalacz, który mnie naprawdę kopnął. Tylko nie wiem czemu jego działanie ujawniło się dopiero po kilku godiznach. Ostatniego tabsa wziałem wczoraj po 18. Położyłem się spać ~23 i nie mogłem zasnąć do 3. Masakra w ogóle mi się spac nie chciało i efekt termogeniczny za***isty. W tamtym roku jechałem na spalaczu z efką i tamten w ogóle się do venoma nie umywa. Co prawda po dzisiejszych dwóch kapsach pobudzenia już nie było, ale efekt termogeniczny naprawdę super

Waga rano 68,1 więc luzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Chodzilo mi o to ze jak naciagniesz mocno rekawki to moglbys zaczac 110, a potem rekaweki troche sciagnac w dol i atakowac 115-120.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Szczerze mówiąc to chyba nie da się ich ściągnąć. Zobaczymy jak dzisiaj mi w niej pójdzie. Koszulka ma idelany rozmiar na mnie Kurcze mam małe łapki teraz (~34cm) a i tak czuję, że krew prawie nie dopływa. Dobrze, że bicka nie robię od kilku tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Widzę , że BCAA i glutka przynosi efekty to super. Również zastanawiam się nad VENOMEM. Tylko obawiam się , że nie będę mógł spać. Po thermo speedzie nie mogę spać a co dopiero po venomie.

Trzymam kciuki za start...
Pozdro

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
I jak? Dzisiaj miales drugi trening w koszuli, powinno byc juz lepiej. Ja jak kupilem nowa koszule to musialem rozciagac rekawki podnosnikiem do samochodu :) bo po 5 minutach zsinialy mi tak rece ze byly cale fioletowe. Na nastepnym treinngu bylo juz lepiej. Ja bicepsa tez nie robie, juz nie pamietam nawet kiedy robilem, robie tylko wioslowanie i czasami sciaganie wyciagu z gory.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase :)

Następny temat

MARTWY CIĄG - TECHNIKA I HISTORIA

Wiecej