SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senegroth/Dziennik/ Droga do Akademickich Mistrzostw Polski w TS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
D.Mirowski trenował u was na polibudzie, czy poszedłeś na inną siłownię i miałeś na tyle farta, że dane Ci było zobaczyć go w akcji? A w ogóle myślę, żebyś nie zrzucał na siłę wagi na te zawody(i tak powinieneś zająć 1 miejsce w 75), bo bez sensu tylko moc się traci, a do mistrzostw w Supraślu zainwestuj w jakiś mocny spalacz np Venom (osobiście polecam) i ten cały nadmiar wody, tłuszczu(którego dużo nie masz) itp zejdzie spokojnie do zawodów na 67,5 bez zbędnego ograniczania się w jedzeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
D. Mirowski jak to napisal SENEGROTH "pauzuje" do 13 maja. Nie wiem czy po tym terminie zwiazek pozwoli mu startowac bo chyba nie zaplacil kary.Moge sie mylic, ale tak slyszalem.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a przy twoim wzrośćie ile można ważyć żeby załapać sie w kategorii 60 kg ? sory za spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Z racji tego że YAPA u mnie na AZSie jest to treningi mamy RAJU albo na Uniwerku. Z tym spalaczem to masz rację. Ja dzisiaj postanowiłem zainwestować w batony proteinowe olimpu i jak znalazł dla mnie. Dużo białka, mało węgli do tego syte i smaczne. Najlepszy efekt następuję po okolo 2-3 godzinach, mianowicie efekt przeczyszczający i tym sposobem waze już 68,4

Hern dzięki za radę. Jak znajdę funduszę to zaopatrzę się w spalacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Jeszcze niecały kilogram - dasz radę!
Kurcze,a podobno te batony polecają jak jesteś w podróży
Jedziesz sobie jak król polskim PKP, pogryzasz batonik a tu nagle...
i weź teraz korzystaj z kibla w osobowym co 20 minut A papieru jak zwykle nie ma. Za to są zasłonki
Dobrze chociaż że niedrogi taki batonik a efekt widać murowany.

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Witam z rana. Po drugim batoniku nie było już "najlepszego" efektu dla zbijających wagi ale może to i dobrze. BTW jak dla mnie to cholernie drogi ten batonik 6,90zł

Na noc dwie asprynki poszły. Wypociło mnie dobrze i dziś rano waga 67,6 Aż sobie na śniadanie zjadłem dwie kajzereczki z makiem i twarożkiem Hehe najbardziej rozbroił mnie mój pas dziś z rana....73cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Widziałem Darka M. w akcji jak pobijał rekord Polski w 125kg - 322,5kg. Robiło wrażenie. Teraz na MP chłopacy opowiadali o jego niesamowitej mocy, o której pisałeś wcześniej.
Czekamy na powrót na oficjalne starty - chociaż nie wiadomo czy będzie mu dane. Z tego co słyszałem ponoć zapowiada starty w innej federacji... Nie chcę tego powtarzać i nie podaję jako pewnika ale tak wypowiadali się na MP.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Może tak być. WPC albo WPO. Potrójne koszulki i te sprawy. On tam pasuje. Myślę, że kiedyś może wykręcić wynik powyżej 400kg....tym bardziej, że chodzą ploty o tym jak kilka miechów temu 350kg a nawet 370kg w F6 wyciskał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
2 posty wyżej napisałem, że 67,6 więc okey a mam jescze dwa dni, więć będę mógł nawet jako tako pojeść
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase :)

Następny temat

MARTWY CIĄG - TECHNIKA I HISTORIA

WHEY premium