SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senegroth/Dziennik/ Droga do Akademickich Mistrzostw Polski w TS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ale wtedy by mi się zsuwał w trakcie wykonywania siadów czy ciagów. Spoko mam już patent na rozciągnięcie nogawek. Wsadziłem puszczke bo stakcu kreatynowym w nogawke. Dzień tak pobędzie, to się rozciągnie odpowiednio W piątek jeszcze uzbroję się w worki foliowe i chyba dam radę sprawnie w to wejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
No tak jakoś napisałem o tym posmarowaniu bo mi pierwsze do głowy przyszło. Zwykle jak się posmaruje to lekko wchodzi
Nie mogę sobie tylko wyobrazić jak wygląda takie zakładanie tego stroju.Samemu raczej nie dasz rady.I jak poradzisz sobie z tymi workami.Czary normalnie...Może kiedyś będę miał okazję sam zobaczyć

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
będe śledził życze powodzenia pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ostatnią godzinę sam walczyłem z nim w domu, ale efekty mizerne. Może minimalnie się rozciągnął bo rano wsadziłem w nogawkę puszczę bo białku największa jaką mam, ale ogólnie nie widać róznicy. Może dzisiaj po treningu ławki poproszę trenera, żeby mi pomógł. Im więcej razy wejdę tym lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
moze niech ktoś troche większy spróbuje wejsc w ten kostium a jak mu sie uda to niech poćwiczy do maksymalnej pompy czy coś takiego

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Większy to nikt nie wejdzie nie ma szans Kurde za dużo z tym kostiumiem walczyłem w domu, bo mocy nie było na trenie:

5.04.2008

WL 20/12 40/8 60/5 70/5 80/3 90/2x2 95/1 96/1 97/1 98/1 99/1 100/1 85/3x3

jak widać bez rewelacji. Zawody marcowe już blisko, więc sobie jedynki będę robił póki co Ogólnie jakis słaby dzisiaj byłem. Po kontuzji barku jakoś w ogólę nie moge tej ławki ruszyć. Mam nadzieję, że w końcu pójdzie w górę i jakiś skok mocy odnotuję bo skromnie, skromnie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
ja jeszcze troche czuje klate i rano przód barków czułem a jak wstałem to czulem się jak pijany chyba za mało snu było błędnik mi sie przestawił

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ja jestem właśnie po pierwszej porcji Clouta. Musze przyznać, że smak ochydny i wykreca mordę Następnym razem będę brał bezpośrednio do buzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
13 serii na klatę w sumie - grubo Większość to na szczęście rozgrzewki choć spotyka się na siłowniach młodzież robiąca kilkanaście serii na ławce płaskiej,każda na maksa,do upadku a potem jeszcze parę wymuszonych.No i potem tradycyjnie skos
Słyszałem że Clout w smaku jest okrutny.Ale generalnie opinie o działaniu bardzo pozytywne.Moim zdaniem Clout powinien działać a nie smakować i jest to jak najbardziej w porządku. A ciężary wcale nie takie skromne - biorąc pod uwagę że wyciskasz czysto technicznie.

Zmieniony przez - TEN-SHIN w dniu 2008-03-06 19:31:38

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Heh smak mnie nie interesuje tylko efekty, dokładnie. Ogłaszam wszem i wobec, że udało mi się w domu w 30 minut wejść w kostium. Odkryłem swietny patent z podkładaniem łyżek stołowych między nogawkę a udo. W dodatku założylem najpierw na jedną udo, a potem na drugie. Chyba nikt na świecie tak nie robi. Na koniec siostra mi "dupe" naciągnęła. Hehe posiedzialem sobie z godzinę po czym zabrałem się za zdejmowanie. Wystraszyłem się bo nie chciał zejść skubany, patent niestety w drugą stronę nie działa i było ciepło i myślałem, że zostanę na w pól ubranym kostiumie do jutrzejszej sekcji Ale jakoś się udało...uff Hmmm jak jutro mi to ubieranie sprawnie pójdzie, to siadać powinno mi się świetnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase :)

Następny temat

MARTWY CIĄG - TECHNIKA I HISTORIA

WHEY premium