SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM vol.8 Plusze i inne koksy %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156348

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kubica świetnie pojechał
a McLaren na reszcie zwalił taktykę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
ale sie makel wkorvi jak tu wpadnie

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Proste ze ogladam, wlasnie ide
Czemu sie makel wku.rwi?
DO potem

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
ja od jutra planuje cyklona i diete z glowka

Wiem juz ze:

rano owsiane+jajka +...?

do szkoly jakies ******ly, pieczywo czasem ryz, zaleznie od czasu i checi i tutaj moga sie zdarzac problemy ze zrodlem bialka, wiec mysle ze najtrafniej bedzie wrzucic twarog tzn chlyp z tfarogiem

pozniej kolejny posilek w szkole - gainer ale wezme do szkoly monster mass'a bo mutant jak pisalem wyzej - dupna rozpuszczalnosc a nie chce mi sie 25 min machac

moze Pepo zajrzy to sie go zapytam jak on sobie radzil z tym rozpuszczaniem MM, na gadu rzadko go widze ostatnio...

moze Wy macie jakies pomysly? odpada letnia woda/mleko - w skzole nie ma takiej opcji

wracam do chaty i zapodam ryz/makaron/kasze/owsiane + ... no wlasnie zrodlo bialka? jaja odpadaja, mysle ze wrzuce tu rybe, prawdopodobnie Sole jak mi poradzil Makelroj ewentualnie tunczyk/piers od biedy twarog

nastepnie znow zapodam ryz, badz gainera jesli bedzie to treningowy, a po 30 min od gainera ryz+tuna, jesli nie trneingowy to poleci gainer

na noc
zapodam pieczywo/owsiane+twarog lub cos innego, jesli kupie WPC to wrzuce je prawdopodobnie na noc albo jakos w ciagu dnia zamiast czegos i na noc twarog, choc czesto zapominam badz nie chce mi sie twarogu meczyc na noc... no ale trzeba sie zmuszac zaczac

Rano do mixu owsianych bede dowalal oliwe i celuje w 1000 kcal na sniadanie
Snaiidania to pewnie bedziejak wyzejj pisalem + jakis jogurt, moze owoc itp

warzywa to u mnie roznie, surowek/salatek nie chce mi sie zrobic ale jak mama zrobi to zjem ile sie da, byle by pietruszki nie bylo


wiem wiem malo miecha ale u mnie juz tak jest, sam wszystko kupuje a jak na razie w tym TYG krucho z sianem ale cos wykombinuje sie nie bac gajs


btw Makel wspominal o nagrodach za aktywnosc w dziale u Was - macie takie cos??? w odzywkach od ponad pol roku nic takiego nie widzialem jak nie dalej

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli pytasz o poprawność diety to załóż nowy temat i rozpisz wszystko jak człowiek
co do gainera to lej wodę na proch a nie na odwrót i wsadzaj kratę w szejker i będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
nie pytam o poprawnosc bo nie potrzebuje tego, wiem co potrzebuje moj organizm

ale chcialem wkleic to by ktos mogl zweryfikowac co nie co

nie jestem z tych ktorzy rozdzielaja wszystko tluszcze na nasycone nienasycone itp ani nie licza zarcia z kartka

kiedys tak robilem ale to strasznie wkurza czlowieka

zreszta nie lubie planowac nic z gory bo sie pozniej wkurzam jesli nie wychodzi

celuje w 4 tys kcal przy wadze <70kg obecnie

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
czemu sie makel wkurzy to sie dowiesz jak tu wpadnie i zobaczy ankiete

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
A co zła ankieta jest?

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Siemano z rana ludzie i nie ludzie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Cześć ludzie, cześć Abradab

Powiedzcie mi, testował ktoś z was enzymy trawienne?
POlecaja też bakterie ( kiedyś brałem przy kuracji antybiotykowej, ale nie patrzyłem wtedy na nie od tej strony)..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny!!

Następny temat

dieta

WHEY premium