SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM vol.8 Plusze i inne koksy %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156385

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
I znowu nie ma mnie w ankiecie,wiec nie mam na kogo glosowac
Tamtego art.nie znalazlam,ale troche pogrzebalam i wynalazlam dyskusje calkiem ciekawe.

N A W E T popularny Pan Marek C.mowi tak:
"obecnie wstaje kolo 6.30 i najpierw wychodze z psem na spacer, robiue drobne zakupy , zanim wroce to minie 30 minut i juz po spacerze odczuwam chec do jedzenia."
A mowi sie,ze koniecznie od razu po przebudzeniu trzeba zjesc sniadanie.Jak widac,na efekty nie narzeka.
https://www.sfd.pl/Przyswajalność-t410200.html


Zmuszanie się do jedzenia potrawy dlatego, że wypada zjeść to a nie co innego jest błędem, dlatego że zmuszanie się do potrawy, która wywołuje u nas odruchy wymiotne powoduje upośledzenie trawienia, wchłaniania i niekiedy zaburzenia żołądkowe. Wiec jak widać z czasem nawet pokarm bogaty w wartości odżywcze, poprzez pewne reakcje organizmu może stać się mało użyteczny a wręcz niezdrowy.
https://www.sfd.pl/Wpływ_czynników_zewnętrznych_na_strawność_pokarmu-t315003.html


Ale jest też druga strona. Zmysł smaku może wprowadzać w błąd. Rozpatrując to z punktu widzenia ewolucji to preferencje pokarmów słodkich lub tłustych wynikają z tego, że pokarmy takie są wysoce energetyczne. A dla naszych odległych przodków dla których jedzenie bywało sporadycznie dostępne miało to bardzo duże znaczenie. Z tym, że czasy się zmieniły. Żyjemy w świecie, w którym pokarm jest łatwo dostępny a często styl życia jest mało aktywny. Nadal mamy podobne preferencje jak nasi odlegli przodkowie, a okoliczności się bardzo zmieniły. https://www.sfd.pl/psychologia_jedzenia-t425550.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
****a stary zamówił wczoraj rano szambo i te ***e jeszcze do tej pory nie przyjechały i zaraz mi wy góruje

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
potem przelece te artykuły narazie za dużo tego xD
ale tam pisze o odruchach zwrotnych, a tak zel to u mnie nie jest na szczescie =D
że ci sie chcialo dziewczyno tego szukać ;D
nie martw sie że cie niema w ankiecie,mnie tez
ta ankieta wogóle jest buuuu ! =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
hahaha było tyle srać?! teraz macie:D
hahaha szambo hahaha co to wogóle za wynalazek jest =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Chcialo mi sie,bo mnie tez to interesuje.Fajne sa jeszcze o wplywie insuliny,wegli itd.

Y,a w 1szej ankiecie bylam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jesli majbah wolisz do wiadra srac lub w krzaki to twoj wybor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Ja sie akurat ostatnio oszczędzałem ze sraniem Musze wybadać kto najwięcej na ładował

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
ale koleżanka wogóle sie nie udziela,a nic nie ma za darmo,
jak następną będą robili to się postaram żebys była,ale też nie za darmo <zaciera ręce>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898


ide na boisko dziewczyny






































zdrowia bede pozniej

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
ja na szczęśćie mieszkam w cywilizowanym mieście gdzie o takie rzeczy sie nie musze martwić =D



byś na silke poszedl a nie na bojo piwo pic;d
grubasie!
Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-09-04 17:54:50

Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-09-04 17:55:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny!!

Następny temat

dieta

WHEY premium