SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM vol.8 Plusze i inne koksy %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157605

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
A tam zebra.Wazne,zeby nie kulo.
Nie ma to jak wkraczac w intymnosc-Mrm,nawet pachy goliLepiej tak.
Zaraz sie w tamtym temacie wypowiem, tylko sie zastanowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
ja tez gole pachy i nie tylko

dzieki za wpis, narobilas mi smaczka

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2008-09-18 13:00:05

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Ciekawe co
A wiesz moze czemu faceci sie bola depilacji tak bardzo? Niby tacy odwazni,a na mysl wyrwania wloska z cebulka az sie lezka w oku kreci i najchetniej uciekliby schowac sie pod poduszke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
nie wiem czemu sie boja, ale my nie mamy potrzeby chyba depilacji czegos. czzy jednak sie myle??

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
No klate (jesli potrzeba,bo nie zawsze tak jest np.jak jest naturalnie tylko taki ladny paseczek) to lepiej,bo wtedy na dluzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
a no klate masz racje, plecy tez

na szczescie ja nie mam z tym problemu, mam malo wlosow na ciele, widac po profilu

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Golisz sie na lyso czy to nie od Ciebie zalezalo? Z wloskami na glowie ladniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Hihihehe pokaż mi faceta, który tak idealnie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
teraz cos mi odyebalo, bo poszedlem do fryzjera, ten zrobil swoje, wrocilem i zobaczylem ze nie rowno jest i scialem sie maszynka sam bez koncowki, ale wloski jeszcze byly
Tylko lipa bo w sobote ide na wesele a za duzo tych wlosow to nie mam :-/
wiem, ze z wloskami lepiej

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Trzeba było wrócić i zrobić roz******l tam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny!!

Następny temat

dieta

forma lato