SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM vol.8 Plusze i inne koksy %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156374

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
E tam, to nic w porownaniu do tego co paliłem tydzien temu i wczesniej, srednio 10-15 szlugow dziennie, jak byłem w energy to w srodku poszła paczka + 10-15 w ciagu dnia, to razem 30-35, masakra
wiec 5-6 szlugow dziennie, nie jest zle, czuje wiekszy apetyt i jakby lżej mi na płucach

Z innej beczki: takie warzywa mrozone są wartosciowe? Bo tam jest wszystko, marchewka, kalafior, groszek, brukselka, fasolka

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
co jest korwa, gdzie wy korwa jestescie wszscy korwa?

Makel w Tobie nadzieja

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2008-09-15 23:10:56

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
najlepsze swieże, pużniej mrożone, a konserwoew to samo govno!!!
ogólnie mrożonki dają rade sam czesto jadam brokuły/fasolke szparagową mrożoną, ogulnie warzywa zielone włukniaste z dużą zawartością witamin i minerałów.

a tak nawiasem to nie zgadniecie gdzie teraz jestem?









































w pociągu siedze i jade do wrocławia bo korva mimo zwolnienia mi kazali przyjechac do woja, bo sprawe do prokuratury kierują jak sie nei wstawie
wyszło na to ze zwolnienie lekarskie w tym wypadku hoia daje, dopiero jak był bym obłożnie chory i nie mógł bym chodzic o własnych siłach to wtedy by to uznali, zawsze lubiałem wojsko ale teraz je znienawidziłem bo wszystko mnie napjerdala a ja musze sie kisic w pociągu bo w aucie musiałem swożeń wymienic.
jeszcze do tego zaraz mi bateria w kompie siadzie i już bedzie całkiem pięknie.
no niby są są gniazdka na korytarzu, wiec jakos bede musiał to wykombinowac ze 30mim ładuje i siedze na niecie az mi komp nie padnie, i tak w koło

jest wogóle kto? czy pisze do sciany?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
hahaha

w ankiecie makel remisuje, jak bym wiedział kto oddał na mnie głosa to sogi sie sypią od razu

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
ja jestem i ja oddalem

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443


a ja oddałem na ciebie te wszystkie trzy głosy se swoich tajnych kąt, bo nie chciałem zebys sie czuł samotny ze iloscią głosów bliską albo równą 0.

Zmieniony przez - makelroj w dniu 2008-09-16 00:31:24

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
dzieki












































...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
a już myslałem ze poszedłes spac! korva jak bym miał zapasową baterie to by było gites, i nie wiem czy se takowej nie sprawie.
a i jeszcze ładowarke samochodową do kompa też by mi stykła.

a electroluxa to już wogóle nie widze w spamie, nie wiem co u zrobiliscie ale jakos zniknął

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
ktos, nie pamietam juz kto poruszyl jego drazliwy temat i nie byla to meta

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
oj to mi umkneło bo nie czytałem, zresztą sam wruci jak mu sie znudzi.

molu a teraz jak na prawdziwego mola przystało spam do białego rana ciągniesz ze mną (tylko musze miec przerwy na ładowanie bateri bo nie chce z wtyczką w kontakcie całą noc na korytarzu siedziec)

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny!!

Następny temat

dieta

WHEY premium