SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM vol.8 Plusze i inne koksy %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156363

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
No widzisz
Ale nie ma nic za darmo, dawaj soga

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
okej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Odbiłem, spier.dalam do pracy i trzeba coś zapalic, bo od rana nie palilem i ciśnie

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Siemano po szkole


Fajnie nawet było Troche śmiechu wiadomo dlaczego jak ja jestem to zawsze jest śmiechawa od 1-szej klasy podstawowej byłem "klasowym błaznem" Ale wszyscy mnie lubili

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co sie tu dzieje ?

Ja już po szkole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Jest jeszcze ktoś????

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
ja!:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
O to dobrze, co tam majbah słychać???

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
a nic wlasnie wszamałem sniadanko i teraz mi sie uklada w brzuchu;D
trza by było cos dzis pocwiczyc bo to juz 8 wrzesien a ja nadal sie nie zebralem do cwiczenia =D tylko szkoda że chęci niema ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
tzn chęci i zapał są ale ****a cały czas chodze taki ospaly i nic mi sie niechce;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny!!

Następny temat

dieta

WHEY premium