SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM vol.8 Plusze i inne koksy %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156358

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
molu jak makel w poprzednim spamie mial 9 glosow a reszta po jednym czy trzy to kazdy mu mowil ze konta zaklada a ja mowilem ze jego kuchnia na niego glosuje cala , takze spoko , to zadne zarzuty

Zmieniony przez - psonic w dniu 2008-09-04 17:14:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
z profilu studenta:
"Dzięki SFD wziąłem się w garść, bo miałem anemię.
Zaczynałem w marcu, od wagi 51 kg.
Obecnie zdrowie już ok.
Sporty siłowe mnie bardzo wciągnęły, dzięki siłowni mogę uciec od tej szarej codzienności.

Obecnie masa, masa i jeszcze raz masa.

Pozdrawiam "


o ****a troche jak z pamiętnika anorektyczki ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
teraz juz wem, spoko, tylko ze Makel znowu ma 6 glosow

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Witam
Idę się uczyć historii trochę jutro pyta całą klase
Ja się przygotowuje na histe na jutro muszę wydrukować materiały z neta tak że niby jestem za***iście przygotowany i w ogóle. Dobre wrażenie na nowej nauczycielce

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
hahaha kuchnia na niego głosuje ;D
ejjj to jest całkiem możliwe,chłop postawny to sie go boją i głosują =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
"Witam
Idę się uczyć historii trochę jutro pyta całą klase
Ja się przygotowuje na histe na jutro muszę wydrukować materiały z neta tak że niby jestem za***iście przygotowany i w ogóle. Dobre wrażenie na nowej nauczycielce"


chodzicie ze Studentem do jednej klasy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
yyy to czemu ja soe dopiero teraz o tym dowiaduje?! bo póki co to zawsze wychodziłem z założenia że to: "nie ma smakowac" tylko dawać efekty =D
Jak Ci nie smakuje to nie pobudzasz apetytu,jest gorsze wydzielanie sliny,ciezko sie trawi i przyswaja.Podobno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Raczej nie
Ale chyba mamy podobny typ nauczycielki: stara, z***ana, wszystkowiedząca w dupe pytająca i wymagająca i wszystkich nie lubiąca

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
majbah jaki bf?

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Siema koksy i Ty droga Hihihehe


A co do tego co pisała Hihihehe to sie po części zgadzam bo teraz wsówam ryż z mięskiem i mam sucho w gębie, bo pcham już na siłe, ale niewiem czy to prawda z tą przysfajalnością.

Zmieniony przez - Ballantine w dniu 2008-09-04 17:22:06

"Que no me matara me fortalecera"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny!!

Następny temat

dieta

WHEY premium