SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM vol.8 Plusze i inne koksy %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156346

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
******l prace!:D nieno zartuje:P
kurde trening by sie przydalo dzis ale cos zakwasy mam wiec chyba na jutro przeloze bo i tak to mi wielkiej roznicy nie robi =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
a przod i srodek barkow kiedy?:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Wróciłem z miasta musiałem szynkę pojechać odebrać A że spotkałem kumpli i mieli browarki to z racji tego że dawno nie piłem to sobie machnąłem sztukę

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
a tam sztuke, to zawsze mozna
ja szamie rybke, potem do monopolowego i jazda w Energy

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Ja właśnie skończyłem rybkę po grecku a tearz oglądam jakieś polskie skate video.

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
Wassup tobie alkohol nie przeszkadza w terningach?:D
bo z tego co widze to ekhm "dość często" sobie popijasz =D

mi sie gotuje ryż + gulasz =D
no i + pomidorki ;p


Rock jak na histori? ;d
Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-09-05 17:18:55

Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-09-05 17:19:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
To był mój pierwszy od ponad miesiąca a w wakacje to może ze 3 łącznie wypiłem czyli to chyba mało jest Zresztą w KiFie pisało że małe ilości piwo też są zalecane

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Majbah na razie jest gites Pitoliła całą godzinę powtarzała nam ważne rzeczy z 2 kl a ja oczywiście uważnie słuchałem i notowałem co trzeba Serio. I nie wiem czemu ale się na mnie lampiła ciągle zresztą wszystkie nauczycielki co uczą moja kl pierwszy raz zawsze się ana mnie lamią

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Majbah widac, ze jesteś nowym spamerem
Zapytaj sie Makela jak ja często pije
Co do treningów, ja teraz bardzo nieregularnie cwicze, srednio raz na tydzien...
Dzis czuje mięsnie po wczorajszym treningu, ale jutro juz nie bede czuł, bo wszystko spadnie

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
3 przez całe wakacje... to pobalowałeś...
ty miałeś jakies przerwy w cwiczeniu? bo twoje wyniki na to wskazują ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny!!

Następny temat

dieta

WHEY premium