SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM vol.8 Plusze i inne koksy %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156362

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Ja mam chęci jak chvj!!! aż mnie ciągnie na siłke, tylko ten fbw jest dobijający, ale jeszcze 2-3 tygodnie i już kochany split

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
ta najgorsze jest to ze niemam normalnej ławeczki i to mnie najbardziej w****ia bo musze trenic klate na takie prowizorce w **** a co gorsza niema stojakow i sam sztange musze zarzucać na klate ;D
czy wy to sobie wyobrazacie?!:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Ale najbardziej mnie dobija ciężar jakim robie!!! spadki siły poważne nie aż tak ale wytrzymałość do dupy, na 1 powtórzenie dużo ale na serie mało.

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Jaq mam z***aną ławeczke, krzywa i stara. A stojaków niemam do sztangi żeby brać na przysiad musze dawać na te od ławeczki.

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
hehe ile na serie?
ja ostatnio na bicepsie zauwazylem ze mam mega spadki sily,bo plecy wsumie robilem takim samym ciezarem ale bic masakra;D
nie chce myslec co sie bedzie na klacie działo;D nie dość ze zawsze to byla moja pieta achillesowa to jeszcze całe mieso mi z niej zlecialo:D mam nadzieje ze nie bedzie jak na poczatku gdzie na serie zarzucałem po 25kg =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
no ale chociaz masz normlane stojaki do laweczki a ja?!:D przez to ze ich niemam nie moge rozwijac sily na klacie bo ilez kg mozna samemu sobie zarzucac =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Na serie?!?! za mało żeby pisać.

Ja mam bardzo słabą klate bardzo mała, taka ****owa genetyka jaką ma też mój brat zawsze miał łapy duże a klata ----->

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
"no ale chociaz masz normlane stojaki do laweczki a ja?!:D przez to ze ich niemam nie moge rozwijac sily na klacie bo ilez kg mozna samemu sobie zarzucac =D"


No to ****owo, a niemasz możliwości z kimś chodzić??? żeby Ci pomagał.....

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
jestem

korwa myslicie, ze nie mam co robic tylko czytac ponad 40 stron? puknijcie sie w te swoje lby

Makel za***isty kawal

TIESTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Ja nieczytam bo by chyba musiałem czytać 50 stron......................................

Coś m,ało jestem w spamie

"Que no me matara me fortalecera"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny!!

Następny temat

dieta

WHEY premium