SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM vol.8 Plusze i inne koksy %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156354

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
A aj to nie? Stary już 3 razy dzwonił i mówili że jest na liście i przyjadą. Ale coś tną w ***a

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
To wniosek jest taki,ze lepiej jesc cyni minis ze smakiem niz owsianke (nie mowie,ze zla,ale taki przyklad ze wstretem?
Lepiej grac w siate niz podnosic hentelki? (jesli ktos to woli)
Lepiej nic nie robic,ale byc szesliwym niz chodzic do szkoly ze zmuszenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Majbah pjerdol sie

jeszcze mam regeneracje przed takim tyraniem i jedzeniam na serio

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
y nie kapuje;D
jak ktos chce miec ladna sylwetke to musi zacisnac zeby i nie ******lic =D
a do szkoły trzeba chodzić dzieci żeby miał kto potem na moją emeryture pracować =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
I ja właśnie nie chodze tak jak większość moich kumpli o tak byle se posiedzieć tylko żeby coś wynieść i mieć na przyszłości potem znaleźć za***iście dobrze płatną pracę

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
potem znaleźć za***iście dobrze płatną pracę


gdzie mieszkasz,bo chyba nie w Polsce =D


ok dziołchy idem tyrac <robi pajacyki>

Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-09-04 18:06:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Ja nie mówię że potem tzn po studiach bede szukał pracy w Polsce. Zależy jaką będe posiadał wiedzę (informatyka) to w Polsce spokojnie znajde prace za***istą.

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
1. Ankieta byla wymyslana na 10 min. przed załozeniem Spamu i dałem tylko tych o których mi sie pamietało (Ciekawe czy zrobicie lepszą)

2. Ktos oddał na mnie głos (nie ja) a soga nie widze do tej pory

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
O juz wiem ****a czemu te cioty nie przyjedżaja. Wóz im sie z***ał i tylko jednym jeżdżą i sie wyrobić nie mogą.

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2710
Majbah reakcja na nowy spam post
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny!!

Następny temat

dieta

WHEY premium