SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM vol.8 Plusze i inne koksy %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157613

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
O ****a to widzę że też masz dobrych agentów tam

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Taki ciulik z chłopaka, niby spoko koleś ale wiedza zerowa, ledwo poćwiczył może z miesiąc i już kreatyny, glutaminy itd. itp. I jeszcze jaki zadowolony że po AAKG w 2 tyg przyszło mu 5 kg siły w wyciskaniu na płaskiej a ćwiczył na siłce dopiero 3miesiące, i mi tyle przychodziło bez supli

Zmieniony przez - Ballantine w dniu 2008-09-06 21:11:01

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
O ****a jaki tym a *** tam łap soga jak wejdzie za kumpla

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Dzieki tobie juz sogacz poszedł o ile wszedł, ale to jeszcze nic, musiałbyś z nim pogadać chwile i popytać to nic nie wie, ja pamiętam jak zaczynałem z siłownią to moja wiedza też była zerowa bo brat kiedyś sie ze mną kłócił i mówi"chodż do Głuchego <kumpel co jest naprawde głuchy ale nie w 100%> i tam zobaczymy czy aki mądry jesteś" A że na siłowni był kumpel co lubi dać popalić to było naprawde ciężko. Ale jak ćwiczyłem juz 1 miesiąc to wiedzioałem ile białka jeść, i wogóle odrazu zaczołem kupować "KiF" i moja wiedza wzrastała. Ale żałuje że wtedy niemiałem neta i nieznałem www.sfd.pl  teraz forumowicze mają za***istą pomoc w treningach, wiedzą odczego zaczynać i wogóle. a ja odrazu od splitu zaczynałem, klata+bic, bary+tric, plecy+ czasem nogi

Zmieniony przez - Ballantine w dniu 2008-09-06 21:18:20

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
On tylko wie chyba że trzeba duzo jeść, nic więcej, tylko niewiem jak u niego z techniką ale podejżewam że tak samo jak z wiedzą na temat odżywiania zawsze jak coś mu mówiłem ze musze sobie diete ułożyć bo bez tego anirusz i wogóle to on tylko "eeeeh ja to w******lam ile wlezie, na siłownie pączki, czekolady i jest git"

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wróciłem z zakupów

5 kg ryżu i takie tam inne badziewia... i 190 zł nie ma

Do końca miesiąca oszczędzam

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-09-06 21:23:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Student ****a nie za dużo pieniedzy masz?
Ball ja ******le co za koleś. Ja mam w klasie agenta co zna się na kokach. Oczywiscie kreatyna co steryd i Pudzian ostro na sterydach ze sportowego jedzie

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie już nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Ja to bym ******lił ryż starzy go zawzze kupują ja bym 20 puszek tuńcyzka z biedronki i 20 serków waniliowych zakupił i jak starczy to jakiś koks

Zmieniony przez - THE1ROCK w dniu 2008-09-06 21:45:02

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ********lajcie z tym koksem już
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny!!

Następny temat

dieta

forma lato