SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM vol.8 Plusze i inne koksy %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157580

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Wislacka gebo a po tym posilku jeszcz wcinasz bialko?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Wislacka gebo a po tym posilku jeszcze wcinasz bialko?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Legła pało
Tak, wcinam 100g twarogu za godzinkę i lulu

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
hehe Makel to z tobą jest coś nie tak!:D nad ludźmi sie pastwisz,z płaczem uciekają =D
ale tak na serio to zrezygnowalem z kucharza ;D
ten rok przekimam w policealnej na kierunku kucharz ale to tylko po to zeby mnie do woja nie wzieli i za rok na studia jakies =D
tylko kto to wie na jakie:D
póki co musze wyrobić ksiązeczke sanepidarną i sie zachaczyć w jakimś kfc do roboty =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
kvrwa
jak wyslalem list, na ktorym miało być w sumie 1,45zł za znaczki, a jest 1,40zł to dojdzie? bo kvrwa mnie zaje.bią w pracy

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
haha a co ty liczyc nie umiesz czy co;p
po prawdzie to watpie zeby doszlo =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
nie dojdzie

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
dobra to ja ide lulu ;D
pzdr ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
ja tez juz spadam bo musze przynajmniej te 7 h przespac


<papa>:*



E: a ja dalej tego songa nie dostałem

Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2008-09-04 22:07:33

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
nie wkur.wiajcie mnie nawet...
ide jutro rozp.ierdolic skrzynke na listy
a myslicie ze jak pojde to mi dadza te listy, zebym dokleił?

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny!!

Następny temat

dieta

WHEY premium