SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM: Bez narzekań i dopingu każda dzielnie walczy w ringu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160603

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
PUSHhard
cORUM, NIE MA CO GADAĆ........

a powiedz, jak sie czulas na wysokich weglach? co sie dzialo, ze tak nisko teraz jesz?


Mi po prostu nie służą Push..

A jak myślisz - dlaczego w Przemianie były nas 4 takie co im redukcja idzie jak krew z nosa - długo i boleśnie?

Na cyklu bez białka robiąc ostry trening, w bonusie ponad 3000 przysiadów w 26 dni (ponad 70 ton przewalonych extra dodatkowo) - inne by znikły a mi ledwo co cyc spadł a dupa urosła w mięcho...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Brrry, wstalysmy z Buba przed 11 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ja to by mogła czerpać węgle tylko z warzyw bylebym okres dostała i PCOS sobie poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 346 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6560
3000 przysiadów :O jestes mistrzem!

Robię formę na lato... ale następne ;)
http://www.sfd.pl/DT_noory-t1024218.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
MIALAM 200 g wegla,, za duzo dla mnie .. teraz ustawilam na 170 i redukuje

Corum a powiedz mi, bo ja w tym zielona.. troche obawiam sie, ze jak zmienie wegla na korzysc tluszczy, to tez mi sie obrosnie w co nieco.. jest jakas regula?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
o pusz, za co dostałaś naganę ?

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
PUSHhard
MIALAM 200 g wegla,, za duzo dla mnie .. teraz ustawilam na 170 i redukuje

Corum a powiedz mi, bo ja w tym zielona.. troche obawiam sie, ze jak zmienie wegla na korzysc tluszczy, to tez mi sie obrosnie w co nieco.. jest jakas regula?


Kiedyś czytałam że to zależy od dominującego profilu hormonalnego ale....

U mnie wyglądało ze problemu nie będzie a schody trwały prawie dwa lata żeby wyczaić co mi słuzy a co nie...
Plus alergie pokarmowe i na chemię...

Teraz wiem co mam sobie zapodać - ale Obli długo walczyła zanim znalazła na mnie sposób..

Czyli wynika z tego - że nie ma reguł!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
A BO JA WIEM
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

30tka z Hashi i alergiami na redukcji- doping i rady potrzebne od zaraz!

Następny temat

Redukcja - help needed!

WHEY premium