SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM: Bez narzekań i dopingu każda dzielnie walczy w ringu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160662

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
delfinka
jak wsypiesz łyżeczkę kakao to się mieści

ja się nie znam, nie próbowałabym takich wynalazków

ja juz probowalam ,raz tak przerobilam posilek bo myslalam ,ze padne jak nie zjem czegos slodkiego i do kurczaka z ryzem dosypalam cynamonu i migdalow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moja prababka jadła ogórki z miodem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
closetmonster
- brokuł (ja użyłem świeżego, akurat jest w promocji w lidlu)
- kakao (ja mam deco morreno)
- słodzik (ja dałem 10 rozkruszonych tabletek)

https://www.sfd.pl/[LC]_Krem_czekoladowy_-t1068431.html

to chyba o to chodziło

nie wyglada to apetycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
jurysdykcja
moja prababka jadła ogórki z miodem.

nie lubie miodu ale z takich dziwniejszych rzeczy co widzialam to w Holandii na kanapke z maslem kroja banana (bardzo popularne )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
PUSHhard
to papryke zjedz

Push moje papryki nie sa slodkie ,maz kupuje takie ,ze zione po nich ogniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Mam na kolacje awokado,buraki z wolowina i warzywa ,jak nie przejdzie to trzeba bedzie to jakos przerobic :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
to w holandii i belgii jedzą kanapki z masłem i czekoladowymi posypkami jak na babeczki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
sss...
Mam na kolacje awokado,buraki z wolowina i warzywa ,jak nie przejdzie to trzeba bedzie to jakos przerobic :P


zmiksuj, dodaj słodzik, upiecz, będą muffinki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
closetmonster
to w holandii i belgii jedzą kanapki z masłem i czekoladowymi posypkami jak na babeczki :D

tak znam te posypki ..w Polsce takich nie ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
są, ale mniej popularne i nikt z nimi nie robi kanapek ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

30tka z Hashi i alergiami na redukcji- doping i rady potrzebne od zaraz!

Następny temat

Redukcja - help needed!

WHEY premium