SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM: Bez narzekań i dopingu każda dzielnie walczy w ringu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160639

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
sss...
sss...
kleine-hexe
Sss, ja nienawidzę, ale za to dumam nad zakupem rolek.

o rolki fajne ale ja w zyciu na tym nie ujade ,

juz raz zrobilam z siebie posmiewisko na lyzwach ..5 letnia dziewczynka do mnie podeszla..chyba sie jej zal mnie zrobilo i zaczela mi tlumaczyc


Sss ja to jak wjezdyam z pelna predkoscia w tunel to tylko echo mego krzyku slychac, a ze nie chce patrzec na wlasna smierc to oczy zamykam dlatego tez po tym jak w zeszlym roku chamowalam glowa na rowerze, oboje z mezem stwierdzilismy zgodnie, ze rolki to jednak nie najlepszy sprzet dla takiej pokraki jak ja

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
PUSHhard
Tja.. ja tez bez motywacji na silce dzis... ledwo 65kg w przysiadzie dyglam.. nawet nie myslalam, by dolozyc.. na, nawet zrzucilam do 40kg i zrobilam 3serie x 15 ATg i jedna z pusta sztanga.. nie czulam dzis tego zupelnie..


Ja tak wczoraj miałam tylko u mnie obciążenia z goła inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
A nijak.. moj sie nie zbiera na powtorne badania, ja go nie cisne, bo nie chce, by czul jakis atak z mojej strony.. jak jemu sie nie spieszy, to mi tez nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Odkurzyłam ostatnio moje Rocesy ale mi córka kółka popękała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Atra, wiesz obciazenie to swoja droha, ale ja jiz na rozgrzewce czulam, ze to nie moj dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
no i co do tego jestem zgodna, wczoraj ledwo dojechałam do końca, bez przekonania kompletnie i bez żadnej chęci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
No, cos wisi w powietrzu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
arełoby za to dzisiaj szły znakomicie hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Lohohoh to przynajmniej tu satysfakcje odczulas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
A ja chyba wroce tu do was do dzialu.. Obli chyna definitywnie odeszla z forum...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

30tka z Hashi i alergiami na redukcji- doping i rady potrzebne od zaraz!

Następny temat

Redukcja - help needed!

WHEY premium