SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM: Bez narzekań i dopingu każda dzielnie walczy w ringu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160594

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
markoto
wspolczuje osobom ktorzy stracili rodzicow tak wczesnie, nie wyobrazam sobie tego :(

moj dziadek dzis konczy 92 lata :)


Wszystkiego najlepszego dla dziadka, ja mam nadzieję, że moi jeeeeszcze długo pożyją!

Moja babcia w wieku 68lat wyjechała sobie zwiedzać Francję i uwaga zajmować się starszymi osobami, żeby dorobić. Śmieszne, bo pomagała jakieś znajomej w swoim wieku praktycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
u mojego ojca tez przez przypadek wyszlo, ze ma dwa tetniaki... lekarka myslala, ze leki na krazenie pomoga w dolegliwosciach ,az ojcec sie zdenerwowal i pojechal prywatnie na badanie zyl.. i to w sumie kwetia czasu z tymi tetniakami... bo jeden pod piersia jest jeszcze za maly na oparcje (brakuje chyba paru mm), ale ojciec juz w takim wieku, ze operacja niewiele pomoze, o ile zejdzie ze stolu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
u mnie tylko jedna babcia miała nadwage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Kess - o matko, przykro mi :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
preria
Ss,kolejna klotnia/rozwod....


ja nie lubie sie klocic ,jak maz mnie denerwuje to go olewam ..mysle o swoim zdrowiu ,bede sie denerwowac glupim gadaniem .. on cos gada a ja nawet nie wiem co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Markoto to wypij zdrowie dziadka w imieniu spamu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
otototototo fajnie jest miec dziadkow moja corka ma szczescie, ze moze z nimi na codzien prebywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Markotko najlepsze życzenia dla dziadka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
kessik
moja mama ma raka od 5 lat leczonego, teściu od 9 - cały czas na chemii

wspolczuje ..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

30tka z Hashi i alergiami na redukcji- doping i rady potrzebne od zaraz!

Następny temat

Redukcja - help needed!

WHEY premium