SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM: Bez narzekań i dopingu każda dzielnie walczy w ringu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160563

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
zaraz się rzygam chodakiem - moja koleżanka zaczęła ją namiętnie udostępniać przez co nie czytam nic innego jak:
- Zabierz swoj zły nastrój na spacer.. najlepiej pod górkę
- Ruszamy do boju o NOWE CIAŁO, dobre samopoczucie i pozytywne rewolucje
- WYZWANIE BIKINI 2015 trwa!! Jesli jeszcze nie zaczęłaś, teraz jest ten moment

Widzę, że w tej sekcie nie można się źle czuć, być chorym czy mieć problemy z tarczyca.
Idę jednak posprzątać mieszkanie.

Oby jutro udało mi się zebrać na siłkę. Może mi endorfinki pomogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Sędzia Śliczny będzie w Opolu to mogę Ci załatwić free konsultacje, za darmo mozesz się rozebrać przy nim:) i niech się wypowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tak średnio lubię koncept startowania, jak się faktycznie nie ma pełnego pakietu pożądanych cech.

Het - ale pupę to miałaś super :) Mnie by 110 w biodrach akurat zrównało do ramion ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za darmo, to się nawet rozbiorę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
załatwione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Iskra, trzymam kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Iskra14
zaraz się rzygam chodakiem - moja koleżanka zaczęła ją namiętnie udostępniać przez co nie czytam nic innego jak:
- Zabierz swoj zły nastrój na spacer.. najlepiej pod górkę
- Ruszamy do boju o NOWE CIAŁO, dobre samopoczucie i pozytywne rewolucje
- WYZWANIE BIKINI 2015 trwa!! Jesli jeszcze nie zaczęłaś, teraz jest ten moment

Widzę, że w tej sekcie nie można się źle czuć, być chorym czy mieć problemy z tarczyca.
Idę jednak posprzątać mieszkanie.

Oby jutro udało mi się zebrać na siłkę. Może mi endorfinki pomogą


U mnie na pakerni jest laska która namiętnie ćwiczy chodaka w sali obok wolnych ciężarów. Jak ona mnie niemiłosiernie wkirwia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widziałam i skomentowałam :D Jak dla mnie het, to tak jak pisałam - ty wyglądasz na studentkę nieródkę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
szkoda, że mi cycki po ciazy nie zostały
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

30tka z Hashi i alergiami na redukcji- doping i rady potrzebne od zaraz!

Następny temat

Redukcja - help needed!

WHEY premium