SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM: Bez narzekań i dopingu każda dzielnie walczy w ringu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160654

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
wiadomo, nie chce sie rozstawac z ukochana osoba.. to normalne.. mnie mysl o smierci rodzicow przeraza. ale skoro taka bylaby ich decyzja..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
delfinka
ale to jest mega problem.
tylko PUSH zwykle tacy ludzie już nie są świadomi
czy ja wiem Delfi..? są ci tzw "rośłinki" , ktorym juz sie zyc nie chce, starsi ludzie, jak przykladowi rodzice mojego szefa: w pelni swiadomi decyzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
carr - odkryłam, że mam wyciąg górny w domu!! Ale rewelacja, to ściąganie drążka, będzie moje nowe ulubione ćwiczenie :3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
wiecie ,tyle sie mowi o postepie medycyny, tylko czemu to nie postepuje ? ano, bo firmy farmaceutyczne by splajtowaly.... niestety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ooo Puszu pigułki po mogą ci odmówić ze względu na swoje przekonania bo to przecież jak aborcja (to dopiero jest bzdura)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
heh dobre, ale niech dadza adres innej apteki, gdzie przekonania sa zgodne z innymi.. tak samo jak ten lekarz, co aborcji ze wskazaniem nie chcial przeprowadzic... nie mogl podac adresu kolegi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
no jak to ich wybór to ok, ale w większości wypadków to jednak skutek choroby i ciężko mówić o pełnej świadomości i swobodzie podjęcia decyzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Delfi choroba odbierająca władze umysłowe nie następuje z dnia na dzień a jak czujesz że coraz gorzej jest i tak nie chcesz żyć to co wtedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Uwielbiam informacje kościół nie zgadza się na aborce/in-vitro/eutanazje/transplantacjezwiązki partnerskie/nowe podręczniki do szkół podstawowych .

Chociaż to jest zawsze wygrzebywane jak nasz rząd coś spierdzieli albo żeby przykryć w mediach inne afery, bo to takie popularne tematy ;)

Zmieniony przez - closetmonster w dniu 2015-04-13 13:04:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
jurysdykcja
carr - odkryłam, że mam wyciąg górny w domu!! Ale rewelacja, to ściąganie drążka, będzie moje nowe ulubione ćwiczenie :3


ale spoko! ja też to lubię a jakim cudem go nie zauważyłaś ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

30tka z Hashi i alergiami na redukcji- doping i rady potrzebne od zaraz!

Następny temat

Redukcja - help needed!

WHEY premium