SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM: Bez narzekań i dopingu każda dzielnie walczy w ringu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160648

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
preria
i po uja tam teraz jechac? moze oni nbas chca do jakiegos obozu pracy zwabic?

to zlot czarownic ..spala na stosie za wiedze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
I tak impreza będzie przednia, nie nakręcajmy się negatywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm, sss obawiam sie ze masz racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Het ma rację, do Opola jedziemy przede wszystkim się ze soba spotkać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
a poza tym nie wiemy co zamierzają z tym działem podejrzewam ze chcą by był bardziej komercyjny a nie go zamknąć bo wtedy straca duuuż o osób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Dziewczyny! jesteśmy ogarnięte babki, każda z nas ma inne doświadczenia, wymieniamy się wiedzą cały czas :) to forum nadal może dobrze działać i żyć. Dzienniki, w których modki doradzały dalej tu są, dalej można tam zaglądać i czerpać z nich wiedzę. Nie zginiemy. Chyba, że nas zamkną dyscyplinarnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kess,ale ja np nie kupuje nic sfd wiec ze mnie nic nie maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
kessik
a poza tym nie wiemy co zamierzają z tym działem podejrzewam ze chcą by był bardziej komercyjny a nie go zamknąć bo wtedy straca duuuż o osób

napewno o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
preria
kess,ale ja np nie kupuje nic sfd wiec ze mnie nic nie maja

wykup diete i trening ..nie badz taka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Jest, teorie spiskowe Bull coś pisał, że główny dietetyk PT chyba nie do końca się zgadzał ze wszystkimi metodami tutaj, więc może chcą mieć spójność. Bo trochę średnio jak pojawia się tutaj krytyka diet z PT, bo część osób ma problem z rozdzieleniem SFD a PT.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

30tka z Hashi i alergiami na redukcji- doping i rady potrzebne od zaraz!

Następny temat

Redukcja - help needed!

WHEY premium