SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM: Bez narzekań i dopingu każda dzielnie walczy w ringu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160620

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Bull, coś za coś. Nie ma nic za darmo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to nie jest smutne, sss? bo wg. mnie jest. Moja widza sportowo dietetyczna to średnia sfdowska. A na V. można z tym robić za jakieś guru. Ludziom się nie chce czytać samemu i na informacje z poza telewizji śniadaniowej reagują jak na jakieś objawienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
kleine-hexe
Bull, coś za coś. Nie ma nic za darmo.


a będziesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
closetmonster


Właśnie się delektuję..

Jest taka fraszka...
"Plujmy sobie nawzajem w kaszę...
To takie polskie..
To takie nasze.. "
Nic dodać nic ująć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie macie wrażenia, że ludzie, którzy dźwigają, robią się jacyś tacy pogodniejsi i sympatyczniejsi? I w sumie aż tak tych nosów nie zadzierają ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
jurysdykcja
A to nie jest smutne, sss? bo wg. mnie jest. Moja widza sportowo dietetyczna to średnia sfdowska. A na V. można z tym robić za jakieś guru. Ludziom się nie chce czytać samemu i na informacje z poza telewizji śniadaniowej reagują jak na jakieś objawienie.

Jury jest smutne ale zanim trafilam tutaj moja wiedza byla wlasnie na takim poziomie a czytalam sporo na ten temat (bo lubilam ) ale widocznie nie tam gdzie trzeba .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
jurysdykcja
nie macie wrażenia, że ludzie, którzy dźwigają, robią się jacyś tacy pogodniejsi i sympatyczniejsi? I w sumie aż tak tych nosów nie zadzierają ;)


nie mam takiego wrażenia
szczególnie jeśli chodzi o pseudotrenerów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo to jest fakt, że po polsku najlepsze strony o odchudzaniu to strony reklamujące się jako "kulturystyczne". Żadna odchudzająca się kobieta sama tutaj nie zajrzy.

Bull- ja nie wiem jak to jest z trenerami i generalnie z facetami. Kobiety chyba natomiast często trochę luzują, jak zaczną trenować siłowo (przynajmniej na amatorskim poziomie). Albo może to kwestia tego, że wreszcie mogą się najeść porządnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Pewnie będe musiała odrobić w polu darmowe noclegi ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

30tka z Hashi i alergiami na redukcji- doping i rady potrzebne od zaraz!

Następny temat

Redukcja - help needed!

WHEY premium