SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM: Bez narzekań i dopingu każda dzielnie walczy w ringu!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160650

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz - bo w tym mieszkaniu, co mamy teraz technicznie nie da się mieć porządku. Szafy są za małe i zapchane, szafki w kuchni pełne rupieci współlokatora, wszystko jest na styk i dosłownie na dociskanie szafek stopą na siłę. Ja nie potrafię sporzątać w miejscu, gdzie wszystko i tak ląduje na stole, czy na blacie w kuchni. Więc się na razie poddałam i toleruję ten burdel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
preria
u nas byl podzial zrobiony,ale on go nie trzyma,tzn nie robi tego co ma wpisane:/ i jak mu mowie ze to jego zadanie to sie focha ze sie przyp*****lam

moj maz i tak sie zmienil ,kiedys byl bardziej rozemlany ,,,siostrzyczki go rozpiescily ,,blizniaki najmlodsze z calego rodzenstwa ..do wszystkiego dwie lewe rece ale ja sie juz z tym pogodzilam ...ciesze sie ,ze poswieca duzo czasu dzieciaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
sss ja bym nie miała problemu, dwa pokoje dla dzieci, w trzecim moja dźwiękoszczelna sypialnia, w czwartym siłownia, w piątym studio foto, w szóstym pokój do moich papierków i dłubania kartek i albumów i takich tam a w siódmym miałabym ciuchy duuużo ciuchów I panią do sprzątania też bym miała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jur0-mam to samo,dlatego sie frustruje... SSS- u mnie jego jedyne zajecie ktore robi bez gadania to zajmuje sie samochodem- ale to chyba troche malo? czasem wstawi zmywarke sam z wlasnej woli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
atra- najwazniejsza to ta pani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra,to czekam az wroci i w planie dnia jest silka,ciekawe- onpojedzie autem a ja busem?zaj**ioza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
atraMento
sss ja bym nie miała problemu, dwa pokoje dla dzieci, w trzecim moja dźwiękoszczelna sypialnia, w czwartym siłownia, w piątym studio foto, w szóstym pokój do moich papierków i dłubania kartek i albumów i takich tam a w siódmym miałabym ciuchy duuużo ciuchów I panią do sprzątania też bym miała

Maz mi wlasnie tak powiedzial ,ze pania do sprzatania mi zalatwi ale ja mu nie wierze ,u nas takie uslugi 100-150 ytl za jedno posprzatanie...on nie wymaga odemnie czystosci ,jemu to obojetne a ja sie mecze jak nie jest wszystko na swoim miejscu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Atra, ja tak samo jak Ty. Optocz pokoju foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przylas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ni be ni me ni pocaluj mnie w dupe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

30tka z Hashi i alergiami na redukcji- doping i rady potrzebne od zaraz!

Następny temat

Redukcja - help needed!

WHEY premium