SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 143003

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
my też nie byliśmy lepsze. Za blokiem działki. Obok dom dziecka Wiecznie łaziliśmy po drzewach, płotach, garażach i inne cuda.

U nas dzieciaki to zależy.. chłopaki to szaleją jak nie na rowerach to doły kopią,skaczą z huśtawek. Więc nie jest źle. To chyba dziewczyny bardziej leniwe są. Ale to widać dzieciaki wiecznie czarne do domu wracają... i to dla mnie jest normalne. Jak to moja mama powiadała, każdy wiek ma swoje prawa. Dzieci się brudzą.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Moja mówi że dziecko czyste to dziecko nieszczęśliwe to ja chyba byłam bardzo szczęśliwa bo wszyscy mi mówią, że zawsze chodziłam brudna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
ale macie tematy od rana, strach się bać o czym będzie wieczorem, tylko patrzeć aż parytetami sie zajmiecie

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nasz kolega dostał zaproszenia na otwarcie jakiejś nowej "winoteki" dla snobów z degustacją winek i ogólnie chlańsko za free do oporu. Chciał iść z M. ale on musi jutro o 6 wstać - siłą rzeczy idę ja - degustować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
będę siedzieć, chrząkać i bukiet określać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
żesz no tej to ledwo dupa odżyła a juz idzie się szlajać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
jak szlajać. idę przebywać w towarzystwie klasy wyższej i średniej wyższej oraz bawić się jak dama
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik redukcyjny - veti91

Następny temat

Prośba o wskazówki co do treningów

WHEY premium