SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 143032

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
anister: to jakiś lis, cyweta czy inna łasica sra tą kawą, a nie małpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
chooy z tym, ciekawi mnie smak pogugluje, bo mnie praca wykancza

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Łaskun muzang jest laskaw zrec i srac kawa, nic mi to nie mowi

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
nie miałam okazji, ale bym chętnie spróbowała - mimo dość dziwacznej drogi, którą owa kawa musi przejść. Ale jak to mówi mój mąż - jajko też wypada z dupy a obiera się skorupkę i je... Czasem dodaje też coś o Bearu Gryllisie - i jedzeniu czegoś tam z odchodów niedziwiedzia... No więc ja już wolę tą kawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
z jakiegos powodu taka cene osiaga

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a ile to kosztuje ten gówniany specjał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
50 gram 140 zł więc nie jest to coś nieosiągalnego znowu. Ale jak by nie patrzeć płacić 140 zyla za coś co już ktoś kiedyś zjadł - nie, dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ciekawe jak ja bym się najadła ziarenek kawy, potem one by przeleciały przeze mnie i później próbowała bym je komuś sprzedać. Co to, moje jelita gorsze od jakiejś łasicy przerośniętej? Do tego musiała być to kawa jeszcze droższa, bo bardziej unikalna - ja jestem tylko jedna, a tych zwierzaków jest kilkaset tysięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ale do wygrzebywania z kupy zatrudnisz kogoś? Czy sama? Bo jak sama, to cena musi znaaaacznie poszybować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
W sumie dobra fucha: praca jako kopciuszek... dzielić na dwie kupki... ziarenko tu, gówienko tam, ziarenko tu...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik redukcyjny - veti91

Następny temat

Prośba o wskazówki co do treningów

WHEY premium