SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 143104

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ja teraz jestem asertywna Mowie, ze jem wlasne, bo jestem na diecie i git... W koncu i tak jestem normalniejsza niz kolezanki na Weight Watchersach czy jakis saszetkach Cambridge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
tyle że u mnie zcazynają mi pieprzyć o anoreksji i itp bo wg większości jak mam 35 lat i nie jestem pulpet to znaczy że jest coś ze mną nie tak a jak odmawiam ciast czy sałatek z tona majonezu to poteiwrdza sie ich teoria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Mnie w piątek lekarka powiedziała, żebym już się nie odchudzała

U mnie w pracy też się już przyzwyczaiły, że dużo jem. I tylko słyszę co jakiś czas komentarz, że jak jakbym tyle jadła to na pewno bym przytyła. Ciekawe co będą gadać, jak będę rekompa robić

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-09-15 17:01:58

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Wiesz, poniewaz wyprowadzilam sie z domu jak mialam 19 lat i mialam spoaradyczny kontakt z ciotkami, imieninami itp, zauwazylam, ze patrze na jedzenie inaczej, bo nigdy jakos zle nie gotowalam... W koncu karmilam siebie, a lubie dobrze zjesc...
Jak czasem jade do Polski (bo tu sie jednak wiecej je u ciotek itp) to po raz kolejny dziwie sie jakie goowno ludzie jedza i jeszcze mysla ze jedza dobrze Takie mieso np. mozna zrobic je normalnie, ale mozna usmazyc je na pol butelki oleju kujawskeigo w tonie panierki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
w poniedziałek

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Dotka, jestem ciekawa jak pojdzie - rekomp trudny jest, bo zmiam w cm prawie zadnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
a ja dzisiaj tak sie zastanowiłam że niby robię redukcje a wogólę ani sie nie waże ani nie mierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ale Katlak, jaka ty redukcje robisz, kobieto??? Toz cie widzialam na filmikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Musze w końcu ten tyłek poprawić

Moja teściowa tak robi schabowe. I jeszcze cały tłuszcz wylewa na ziemniaki Teściu ma poważna nadwagę i już chyba nawet problemy z ciśnieniem i pewnie mase innych problemów... i w cale się nie dziwie. U nich ryby to bardzo rzadko jak już to smażone. Kaszy czy ryżu to u nich nigdy nie widziałam na stole. Chyba że w gołąbkach O dziwo tylko teściowa chuda jak szczypior...

To na jej obiadkach tak się roztyłam jak poznałam męża

Moje dziecko sobie wymyśliło i woła na mnie mami albo mamunia.

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-09-15 17:13:24

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik redukcyjny - veti91

Następny temat

Prośba o wskazówki co do treningów

WHEY premium