SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 143135

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Dokładnie, to nie ja się narzucam z nawracaniem ich stylu życia, bo mi to lata - będą chcieli coś zmienić, to zmienią, nie to nie, ewnetualnie mogę pomóc, jak poproszą o pomoc i będą chcieli słuchać. Ale to ja słucham, że bulimii dostanę od takiego jedzenia, że gruba będę, że cukrzyca i cholesterol i czy może jednak zjem ciastko

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
Gocha, dlatego ja tylko ludziom pomagam, jak widzę, że sami proszą. Zresztą, niedługo będą błagać jak głodne suki, żebym powiedziała, jak to się dzieje :D jestem dzisiaj tak wk***iona, że chyba trening zrobię, choć wszystko mnie boli po wczoraj.

Hub, ostatnio przeżyłam ponad 2 tygodnie w rodzinie, w której ciotka odchudza się od swojego poczęcia chyba i ciągle mnie jechała za to, jak się odżywiam, że np. mój ojciec by na tym nie wyrobił, bo pracuje fizycznie (wtf?). Ona za to jogurciki, Dukan i otręby na kupę. Zamilkłam więc po 3 dniach, bo co się będę, nawet nie ripostowałam ataków (ona ma taki styl mówienia, jakby naskakiwała).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dzieci hałasują. Ja lubię spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
Hubert, zawsze mozesz im przytakiwać, mówić, ze juz nie będziesz, że mają rację - zobaczysz jak wam się stosunki poprawią

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
objadłam się szpinaku :> oczywiście na 4 osoby przy stole, moja porcja żarcia największa :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ale ja nie chce poprawy stosunków, ja jestem zadziorny z natury. Wysmiewam ich podejście przy kazdej okazji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
Pieprzyć poprawianie stosunków, ja tam w ogóle rodziny nie słucham, jak są imieniny, to biorę kuzyna na stronę i wychodzę, żeby nie słuchać tego pieprzenia o chorobach, polityce i innych gównach, jakie na nich spadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Po tym, jak zostałem okrzyknięty dziwakiem bo nie chciałem opyerdolic kotleta w panierce, po którym miałbym wzdęcia i tortu po prostu stwierdziłem, że nie jestem na tych durnych rodzinnych imprezach potrzebny. No i te kretyńskie pytania o żone i dzieci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
a mnie tam chwala za zmiane sposobu zycia bo wracam do tego jak wygladalam kiedys-rzecz w tym ze to moje 'kiedys' sie matce nie podobalo a teraz jej sie zmienilo podejscie , dobrze jest. E tam narzekacie, a ja mam swoich na tyle daleko ze nawet o brzozach smolenskich czasem chce mi sie posluchac (no ze brzozy spisek uknuly)

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja swoich widuję w święta i czasem czyjeś urodziny/imieniny. Za często

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2012-09-13 13:42:47

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik redukcyjny - veti91

Następny temat

Prośba o wskazówki co do treningów

WHEY premium