SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 143037

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Dla mnie ta kawa to najlepszy przyklad udanego marketingu... Znalam nawet tego kolesia co ja zprowadzal w Anglii. On jeszcze sprzedawal inne specyjaly typu mrowki w chili, skorpiony w czekoladzie itp Jak to trza byc zblazowanym zyciem zeby se humor poprawiac pogryzaniem skorpionow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
raz nie zawsze Bunia, ludzie se roznie humory poprawiaja. A K sie ucieszy

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
toz wszystko dla ludzi Ale ciekawa jestem czy ta kawa chociaz smaczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
zdam relacje jak przyjdzie

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
co za kawa znowu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
kopi luwak-najdrozsza na swiecie, male zbiory sa przez to ze ja jakis zwierzak zjada a pozniej wydala

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Aaa to co ją jakiś futrzak najpirw zre, potem sra nasionami a ludzie się tym jaraja i płacą 20 razy wiecej niż za niewysraną kawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
hubert, podsumowales dokladnie moja mysl powyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ale ja to ladniej napisalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
dokladnie tak a kto zabroni bogatemu

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik redukcyjny - veti91

Następny temat

Prośba o wskazówki co do treningów

WHEY premium