SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 143022

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Postawią se wysoki płot i będą się gonić ile dusza zapragnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja mówię o tym kółku, że trochę lamą powiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Kajtek, gratulacje Podziwiam tych, ktorzy sa w stanie mieszkac z rodzicami albo jakimis innymi ludzmi. Mnie by curwica strzelila po 2 dniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Kittie, sprzatanie zamawiasz raz w tygodniu a przez pozostale 6 dni starasz sie za bardzo nie nabrudzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
no całe szczęście że tutaj wszyscy tak w lot załapali!

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja też nie lubię z kimś mieszkań. Tyle lat mieszkałam sama, teraz od ponad roku mieszkam z M. i mnie to boli każdego dnia.
Jedynie raz mieszkało u mnie przez dwa tygodnie dwoje znajomych ze studiów w oczekiwaniu na akademik - mieszkało nam się razem wyśmienicie, podejrzewam że żadne z nas nie posiada wspomnień z tamtego okresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
Przez rok w wa-wie wynajmowaliśmy mieszkanie ze znajomymi,

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
ja wlasnei od poltora roku znow mieszkam sama i jest zayebiscie! Ktos mnie pytal czy mi nie przeszkadza.... A co ma mi przeszkadzac? Gra taka muzyka jak mi sie podoba, jak chce to sprzatan a jak nie to jest moj chlew...

Zmieniony przez - Bunia77 w dniu 2012-09-14 11:38:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Sheep
Ja mieszkałam pół życia w domu i ani mi się śni budować. Wolę dziuplę w bloku :P Ale i tak gratulacje Kajtek ;)


mnie rodzice tez molestują, że dom i wogóle ale chyba nie mam czasu tego ogarnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja zawsze mieszkam w zestawie ja+ 2 facetów. Bo z babami to się nie da wytrzymać.

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik redukcyjny - veti91

Następny temat

Prośba o wskazówki co do treningów

WHEY premium